Олексій подзвонив серед ночі і попрохав негайно приїхати. Стривожив Ольгу Олексіївну останній дзвінок сина, що за терміновість така серед ночі.

Ольга Олексіївна хвилювалася за свого сина. Недавно він відсвяткував тридцятиріччя, а радувати її невісткою і внуками не поспішав. Вона спершу з сином говорила, все випитувала коли та коли, а згодом вже зневірилася і покинула тими розмовами докучати. Аж тут Олексій повідомляє їй, що приїде в гості не сам, а з нареченою своєю. Та яка ж вона в нього красива і вихована була. Все б нічого, та стривожив її останній дзвінок сина. Олексій подзвонив серед ночі і попрохав негайно приїхати.

Жив її син заможно. Мав заміський двоповерховий будинок з басейном і викупив  собі частину соснового лісу. Під будинком була ціла парковка з іномарками, одна краща іншої. І кому це все мало дістатися? Хіба надурить його, якась діваха до грошей ласа.

Справа в тому, що Олексій змалечку звик, що вся увага батьків була до нього прикута. Балували вони єдиного сина і ні в чому не відмовляли. От і виріс він егоїстом та ще й дітей малих страшно не любив. Хтось погляне на малюка і відразу якусь любов відчуває, а Льоша тільки роздратування від того мав.

Сам собі дивувався, як можна так дітей ненавидіти. Адже ці маленькі створіння ще ні в чому не винні, а була якась відраза до них і ні чого з собою не міг вдіяти. Усі його друзі вже давно обзавелися сім’ями і дітьми, а йому до того байдуже. Кличуть його в гості, мовляв посидимо, розслабимося, а як тільки подумає, що там діти бігатимуть ,так і одразу якась відмовка знайдеться. Їх інтереси давно уже різнилися. Олексій думав про розширення бізнесу і нові проєкти, а товариші про своїх чад говорили. Тому такі посиденьки стали для нього справжнім випробуванням.

Ольга Олексіївна теж не розуміла звідки у сина така відраза до дітей. Він ріс щасливим хлопчиком, ніхто ніколи його не ображав. Та і дитиною він був дружелюбною. Завжди мав багато друзів серед ровесників. Олексій завжди був їх з батьком гордістю. Гарно навчався у школі, самостійно вступив у престижний вуз, а потім власну справу відкрив. На ноги піднявся і батькам допомагав.

Весь свій вільний час роботі відавав. Проводив зустрічі, вів переговори, підписував контракти, шукав нових клієнтів. Цілий день крутився, як білка у колесі, тому на особисте життя часу не вистачало.

Ольга Олексіївна хвилювалася за свого сина. Недавно він відсвяткував тридцятиріччя, а радувати її невісткою і внуками не поспішав. Вона спершу з сином говорила, все випитувала коли та коли, а згодом вже зневірилася і покинула тими розмовами докучати. Аж тут Олексій повідомляє їй, що приїде в гості не сам, а з нареченою своєю. Та яка ж вона в нього красива і вихована була.

Скоро і весілля відгуляли. Свято влаштували пишне, багате на сучасний лад. Діти не вірили в старі традиції і звичаї, тому зіграли європейське весілля.

Невдовзі після святкування до Ольги Олексіївни серед ночі зателефонував стривожений син і попросив негайно приїхати. Вона відразу ж і зірвалася. Поки їхала, чого тільки не передумала. І все тільки погані думки в голову лізуть.

Під’їхала до воріт, які вже були відчинені, на неї біля дверей чекав стривожений син. Нічого не сказавши, веде її до кімнати, а там немовля у ліжечку кричить.  Олексія побачило і заспокоїлося, стало сміятися і щось по-своєму агакати.

Олексій розповів матері про свого найкращого друга і партнера Стаса. Той одружився два роки тому, а недавно його дружина народила сина. Все було у них прекрасно, поки біда не постукала у двері. Стас з дружиною загинули в автокатастрофі і Олексій був для них єдиною близькою людиною. Тож малесенький Макс залишився сиротою. Відати його у дитячий будинок Олексій не може, тому вирішив всиновити. Почав займатися документами і сказав про свій намір дружині.

Вона спершу подумала, що чоловік жартує, а потім розлютилася. Які діти? Вона молода, красива у неї ще все життя попереду. Не буде ж вона себе марнувати на чужу дитину. Сказала Льоші обирати: або вона, або дитина. Вибір чоловіка був очевидний. Після такого ультиматуму подав на розлучення і сказав колишній іти на всі чотири сторони.

Вперше в житті Олексій відчував себе щасливим. Незважаючи на те, що дружина пішла, він більше не почував себе самотнім. Цей маленький хлопчик зумів пробудити у ньому батьківські почуття. Новоспечений тато щиро вірив, що невдовзі він зустріне жінку, яка стане люблячою мамою для Макса і вірною дружиною для нього.

 

Оцініть статтю
Дюшес
Олексій подзвонив серед ночі і попрохав негайно приїхати. Стривожив Ольгу Олексіївну останній дзвінок сина, що за терміновість така серед ночі.