Олі подруги говорили, на кого проміняла, адже в нього за душею ні копійки.

Євген поспішав додому. Сьогодні з дружиною Ольгою святкують дев’яту річницю після одруження. Він купив квіти, і швидкою ходою направився до будинку, який вже виднівся вдалині. Євген може точно сказати, що він щасливий. Вони з дружиною розуміють один одного з пів слова. Але так було не завжди.

Коли Євген вперше побачив Ольгу, вона йшла під руку з молодим чоловіком. Євгену подих забило, так сподобалася дівчина. Вона неначе принцеса з казки. Такою неймовірною здавалася хлопцю. Пізніше, коли розпитав друзів, що за дівчина, і хто з нею поруч, виявилося, що Ольга навчається на останньому курсі інституту. Поруч з нею її сьогоднішній кавалер, мажор із багатої сім’ї. Євген розумів, що поруч із тим чоловіком він буде виглядати бідним романтиком. Друзі також завіряли, що пробувати привабити дівчину не варто. Перевага все одно буде в багатого. Але чоловік спробував. І у нього вийшло. Не відразу, але Ольга звернула на хлопця увагу.  Спочатку з цікавості почала відповідати на запитання, потім просто говорили.

Одного разу Євген зізнався, що кохає дівчину, на що та не відповіла нічого. Коли зустрілися наступного разу, зізналася що порвала стосунки з тим чоловіком. Тому що негарно зустрічатися з двома чоловіками, тим паче, що лише один із них кохає. Євген був на сьомому небі. Вони так гарно доповнювали одне одного, що здавалося інакше і бути не могло. За ті роки, що вони разом, народилися два сини, яким п’ять і три роки. Ольга часто говорить, якби не добивався її тоді, як склалася б доля їх обох. Вона мислить так, як і Євген. На першому місті кохання і взаєморозуміння, повага одне до одного. Надійне плече поруч.

Коли починали сумісне життя, наймали квартиру. З меблів не було нічого. Олі подруги говорили, на кого проміняла, адже в нього за душею ні копійки. Вона тільки посміхалася, говорила, у нас є кохання. Сьогодні вони мають квартиру, машину. У квартирі меблі гарного ґатунку. На кухні мікрохвильова, кавова машина, і все, що потрібно. Не скажеш, що вони багаті, але на життя вистачає. Відпочинок на гарних курортах.

Подруга Олі, яка вийшла заміж за колишнього кавалера Олі «мажор», наразі нещасна. Він всяк ображає її й постійно докоряє, що в її батьків немає статків. Двоє дітей, яких вона народила, бояться свого батька. А подруга не хоче йти від нього, в усьому винні гроші, боїться залишитися без грошової підтримки. Але хіба то життя, коли весь час на нервах.

Друг Євгена, який вибрав не кохання, а багату дружину, також нещасний. Він давно зрозумів, що гроші то не все, що має бути в житті. Але звик до достатку, так і мається по життю. Євген зробив висновок, що тільки кохання і підтримка одне одного може довести до гармонії в сім’ї й достатку, так, як у них з Ольгою.

Оцініть статтю
Дюшес
Олі подруги говорили, на кого проміняла, адже в нього за душею ні копійки.