Ось декілька неординарних прикладів поведінки сусідів

Ми ніколи не задумуємось, які в нас сусіди. Живемо собі, спілкуємось і не помічаємо скільки різних цікавих історій відбувається з нами. Коли ви збираєтесь купувати квартиру, обов’язково дізнавайтесь, які у вас сусіди. Від цього залежить ваше подальше життя в новій квартирі. Можливо хтось любить голосно слухати музику, а хтось робити ремонти в вечірній час, або сваряться весь вечір до пізньої ночі. Ось декілька неординарних прикладів поведінки сусідів.

1. Я жив в одній найманій квартирі, а поверхом нижче завжди чув крики жінки, «куди ти лізеш з брудними лапами, скільки можна жерти, на тебе ніяких коштів не вистачить.» Так тривало дуже довго, мені жаль було собачку, на яку так кричить господиня, і все ніяк не міг побачити яких розмірів чотирилапа. А згодом дізнався, що в тій квартирі живуть чоловік та жінка, і собаки в них немає.

2. На одній площадці жили дві сусідки. Одна сусідка була одинока, а в другої чоловік, тільки пив він дуже. Сварки кожен день, і так сварилися, що одного разу виставила жінка його з пожитками за двері. А одинока сусідка поманила його, — заходь, переночуєш. Не вертається той чоловік додому ні на другий день, ні на третій. Жінка стукає у двері до сусідки: – поверни мого Васю. А та через двері говорить: – ти ж вигнала, тому не поверну. Залишився Вася в сусідки, прожили два місяці, а потім продали квартиру і переїхали в інший район міста. До речі, пити перестав.

3. Моїй донечці на день народження наречений подарував квіти червоні рози. Дочка любить білі рози, тому після закінчення свята, коли наречений пішов додому, виставила квіти за двері в вазі. А зранку, коли відкрили двері, там де стояла ваза з квітами, пляшка дорогого вина і записка: Дякуємо за привітання, так приємно, коли сусіди пам’ятають день нашого весілля. А весілля і справді було рівно рік назад.

4. На дачі в нас майже ніколи не було урожаю. Один добрий знайомий порадив, щоб я обгородив свою ділянку парканом. Коли про це дізнався сусід, таку сварку зі мною затіяв, але я зробив таки паркан. Тим літом урожай у нас був на всі овочі й фрукти. А до того думали, що земля не родить. Користувалися ділянкою майже п’ять років.

5. У нас була собака вівчарка, у сусіда також велика собака(не знаю якої породи). На ніч ми відпускали свого обов’язково щоб побігав. Була зима, одного дня ми купили м’яса п’ять кілограмів. В холодильнику місця не вистачало, тому положили на веранді, адже там морозно, тому не пропаде. І як завжди відпустили собаку, пішли в дім. І не помітили, що двері погано зачинили. А в ту ніч і сусід відпустив свого собаку, який проламав дошку в паркані, і вдвох із нашим витягли м’ясо з веранди. Поласувались собаки добре, а ми залишились без м’яса. Сусід пообіцяв, що компенсує половину, але то залишились лише слова.

Оцініть статтю
Дюшес
Ось декілька неординарних прикладів поведінки сусідів