Ось і сьогодні, зайшла у квартиру, і прямо з порога носки, сорочка, пляшки. На кухні такий безлад, що створюється враження, що не прибиралось давно. Але вчора увечері Дарина навела порядок, а сьогодні знову те саме. Мабуть, Михайло став таким, коли втратив роботу.

Увечері Дарина йшла додому після роботи. Ішла не поспіхом, тому що приходити у квартиру, і бачити безлад, який за день утворював її чоловік Михайло, набридло.

Вони з чоловіком зустрілись в стінах інституту. Він закінчував навчання, Дарина вчилась на третьому курсі. Кохання поглинуло їх сповна, тому коли Михайло запропонував одружитися, навіть не вагалася. Такий милий, добрий, турботливий. Дівчина мріяла, що за таким чоловіком буде, як за кам’яною стіною.

Через два місяці одружилися. Наразі живуть разом п’ять років. Дарина йшла, і згадувала, відколи її коханий помінявся, і став такий, як є. Коли одружилися, пилинки здував, з навчання приходила, вечеря вже була готова. Майже кожен день приємні сюрпризи, романтичні вечері, прогулянки по парку.

Ось і сьогодні, зайшла у квартиру, і прямо з порога носки, сорочка, пляшки. На кухні такий безлад, що створюється враження, що не прибиралось давно. Але вчора увечері Дарина навела порядок, а сьогодні знову те саме. Мабуть, Михайло став таким, коли втратив роботу. Скоротили. Потім майже два місяці ходив на співбесіди, але його не брали. На менш оплачувану роботу йти не хотів. Тому три роки, як безробітний. Але навіть порядок у квартирі підтримувати не хоче. Таке враження, що умисно розкидає речі. До того ж у нас тече кран, двері в столах висять на одному шурупі. Скільки разів говорила, але не чує і не слухає Дарину. Таке враження, що то вона винна в тому, що він не працює, і так мстить їй.

Михайло сидів із приставкою, і грав в ігри. На привітання дівчини не відповідав. До речі, пляшка з пивом стояла поруч. Дарина закотила рукава, і почала прибирати квартиру, готувати вечерю. При цьому знову і знову заводячи розмову про те, що досить сидіти, можна і по дому допомагати. Адже чоловічі руки ой як потрібні. Михайло сидів мовчки, неначе не з ним розмовляє дружина.

Часто Дарині приходить на думку, добре що діток не має, а так не знала б що робити. На вихідний день дівчина запросила до них батьків, своїх, і Михайла. Робить вона так не вперше. Може вони вплинуть на чоловіка. За столом почали розмову про роботу. Михайло кричав на всіх, щоб не втручалися. Мама Дарини говорила, щоб кидала цього ледаря. Навіщо тягне все на собі, тим паче діток поки що не має, то знайшла б собі гарного чоловіка.

Мама Михайла вмовляла сина одуматись, тому що залишиться один, нікому не потрібний. На Дарину сичала, що довела чоловіка до такого стану. Наостанок батьки посварились між собою, і на тому розійшлись. Чоловік пішов ліг на диван, і грає собі в приставку, дівчина, не знала, що їй робити далі. Кохала свого Михайла, і кидати не збиралася. Таке життя набридло, а як розтормошити чоловіка?

Подруги порадили кинути його і влаштовувати особисте життя. Можливо, коли Михайло залишиться один, то одумається, але то буде без Дарини. Дівчині не хочеться втрачати коханого, і жити так не хоче. Як би ви поступили на її місці?

Оцініть статтю
Дюшес
Ось і сьогодні, зайшла у квартиру, і прямо з порога носки, сорочка, пляшки. На кухні такий безлад, що створюється враження, що не прибиралось давно. Але вчора увечері Дарина навела порядок, а сьогодні знову те саме. Мабуть, Михайло став таким, коли втратив роботу.