Ось нещодавно наша кохана мама просто ш0кувала нас однією звісткою. Виявляється, що вона збирається вийти заміж за чоловіка який майже на 6 років від неї доросліший.

У мене з моєю сестрою з самого дитинства поруч була тільки одна мама. Вона нас виховувала, доглядала, навчала, спочатку допомагала впоратися з проблемами дорослого життя та просто завжди була поруч з нами.

Зараз її вже 70 років і у нас уже є свої сім’ї, але ми її до сих пір дуже сильно любимо та не залишаємо одну. І ось нещодавно наша кохана мама просто шокувала нас однією звісткою. Виявляється, що вона збирається вийти заміж за чоловіка який майже на 6 років від неї доросліший. Звісно, що ми з сестрою проти такого шлюбу, адже моя мама зараз сидить в рожевих окулярах зовсім не розуміє картини, яка відбувається насправді.

Можливо дідусь і кохає нашу маму, але його діти та онуки хочуть його прописати у квартири нашої мами, щоб потім частину цього житла забрати собі. Адже з самого початку у дідуся було цілих чотири трикімнатних квартири майже у центрі міста, вони дісталися йому у спадок від батьків. Він їх за все своє життя нікому не продав, а лише здавав в оренду. І ось його кохані діти та онуки змусили його продати ці всі квартири, пояснюючи це тим, що у них вже є свої сім’ї та їм не вистачає грошей. А дідусю вони купили малесенький будинок у кінці міста майже без нормальних умов для життя. А зараз його виселяють і звідти, тому що знову онукам та дітям знадобилися кошти, яких у них немає.

І ось зараз ці ж діти намагаються одружити мою маму з їхнім татом, щоб приборкати частину нашого житла. А наша мама це зовсім не помічає і говорить що буде вчиняти тільки так, як вважатиме за потрібним, адже це її квартира і вирішувати за неї що робити, ми не можемо. А ми з сестрою вже не знаємо, що їй говорити та як переконати її в тому, що це все влаштували діти того дідуся.

Оцініть статтю
Дюшес
Ось нещодавно наша кохана мама просто ш0кувала нас однією звісткою. Виявляється, що вона збирається вийти заміж за чоловіка який майже на 6 років від неї доросліший.