Ось як буває! Щоб позбутися хвороби, Віра вирішила народити, а потім відм _oвитиcя від малюка

Віра почувала себе недобре: страждала від частих нападів мігрені, болісних місячних, а тут ще й ендометріоз діагностували. Подруга Леся підказала:

Народиш – то все пройде!

Тому Віра вирішила, що це непогана ідея поліпшити здоров’я. Так і зробила.

За тиждень до передбачуваного терміну пологів, жінка лягла в лікарню. У працівників відділення спочатку склалося враження, що Віра – інтелігентна та вихована жіночка. В її обмінній карті – результати всіх необхідних обстежень. Договір з пологовим будинком підписала. Крім того, Вірі було сорок років, тому, напевне, в цьому віці у жінки вже чітко сформована життєва позиція і з неї вийде прекрасна мама.

Віра просила, щоб лікар зробив їй кесарів розтин, бо дуже боялася народжувати. Але Оксана Василівна, акушерка, запевнила: показань робити таку операцію у жінки немає, без проблем народить самостійно.

Через декілька днів почалися перейми. Віра народила гарнюсіньку дівчинку. Всі були вражені: немовля було дуже схоже на маму.

Але Віра навіть дивитися на неї не стала. Вона просила, щоб дитину негайно забрали від неї. Породіллю не цікавило, чи здоровим родилося немовля. Коли дитинка закричала, Віра лежала байдужою, відвернувшись від неї. Акушерка, що приймала пологи, запевнила: у жінки важка післяпологова депресія.

Через декілька днів все стало зрозуміло: Віра не годувала дитинку, вона збиралася написати відмову від немовляти. Лікарям пояснила: пологами покращувала своє здоров’я.

Оксані Василівні не вдалося вмовити жінку навіть подивитися на народжену дівчинку. Віра байдуже відмовилася від дитинки. Але при виписці вказала адресу батька:

– Він не знав, що я завагітніла. Наші стосунки продовжувалися близько місяця. Дізнавшись про вагітність, я зникла з його життя. Можете запитати його, чи хоче він забрати дитину. Хоча я не впевнена, що він це зробить.

Санітарка Олена Петрівна, проглянувши на адресу, сказала, що цей чоловік проживає поруч з нею, в сусідньому будинку. Ввечері вона обов’язково зайде до нього і поговорить.

Нелегко було Олені Петрівні пояснити, що він батьком став. Чоловік про це і не підозрював навіть. У лікарні всі сумнівалися в тому, що він забере дитя. Але помилилися…

Наступного ранку він просто залетів у пологовий будинок. Назвався Анатолієм, пред’явив документи, сказав, що дитину забирає. Чоловік був заможним, тому для нього не було проблемою підтвердити батьківство. Віра також йому у цьому допомогла.

Анатолію було 45 років. У нього не було дітей. Тому звістка про дитину спочатку спантеличила його. Після почутого він не зміг заснути. Все думав, а потім вирішив: стане для дівчинки справжнім батьком і виховуватиме її гідно.

У працівників лікарні аж сльози виступили на очах, коли чоловік ніжно пригорнув свою малесеньку донечку та поцілував її в рожеві щічки.

Оцініть статтю
Дюшес
Ось як буває! Щоб позбутися хвороби, Віра вирішила народити, а потім відм _oвитиcя від малюка