Останнім часом чоловік почав мене навіть шаnтажувати, що якщо я не стану схожою на його маму – розлучиться.

Після того, як ми з чоловіком і сином були у гостях в свекрухи – мого чоловіка наче підмінили. Він вирішив, що я маю стати такою ж господинею, як його мама. А я не хочу витрачати всю свою молодість на стояння біля плити, миття посуду та вичищання килимів.

Галина Миколаївна, мама мого чоловіка, вона ідеал жінки – ідеальна мама, ідеальна дружина, ідеальна господиня і не менш ідеальна свекруха. Про таку як вона пишуть романи і про таку як вона можна лишень мріяти, однак місяць тому ми з чоловіком заледве не розлучилися через її ідеалізм.

Моя свекруха добра і чуйна жінка, і на ділі допоможе, і пораду гарну дасть. А нашого сина любить безмежно, постійно купує йому нові іграшки та одежини. Галина Миколаївна вважає, що сенс її життя зводиться до служіння своїй сім’ї.

http://super-tovar.com.ua/

Ніколи не обідала в кафе чи ресторанах не тому що економила гроші, а тому що вдома сама приготує смачніше та корисніше. В неї вдома завжди великий вибір страв на будь-який смак. Це жінка, яка любить стояти біля плити і готувати, готувати, готувати. У святковий час на її столі ніде яблуку впасти, такий вже він багатий їжею.

На зовнішній вигляд свекруха також не обділена. Бог дав їй дуже акуратні риси обличчя. Навіть зморшок майже нема, хоча ні косметикою, ні кремами вона з роду не користувалася. От мій чоловік щиро дивується, як його мама нічим в житті не користувалася і виглядає так молодо, а я на креми і косметику витрачаю щомісяця кругленьку суму і ефекту нема.

Свекруха завжди знає яку страву і як для кого готувати. Хтось любить перчене, хтось не досолене, а хтось напівсире чи засмажене.

Коли ми збираємося за святковим столом – Галина Миколаївна постійно маячить у нас за спинами і дивиться щоб це ще докласти і чи всім всього вдосталь. Одного разу собі забула поставити тарілку. Коли синок запитав, чому бабуся собі не поставила прибори, усміхнена жінка відповіла: «Онучку, я поки готувала то всього напробувалася. Ти їж сам.».

В додаток до зазначеного вище моя свекруха встигає ще багато читати і в’язати одяг. З нею завжди є про що поговорити, а не лише про кухонні справи. У неї завжди гарний настрій, і за всі роки я не чула від неї жодного поганого слова чи кривого погляду.

Так, вона мені дуже імпонує як людина, але я не хочу все своє життя витрачати на побутові справи. Це зовсім не моє. А мій чоловік щиро сподівається, що як мине моя молодість – я стану схожою на його маму.

Поки ми не ходимо до батьків чоловіка вгості – у нас все нормально. Але ж і не ходити зовсім теж не годиться. Останнім часом чоловік почав мене навіть шантажувати, що якщо я не стану схожою на його маму – розлучиться. І як мені з ним далі жити? Що порадите?

 

 

Оцініть статтю
Дюшес
Останнім часом чоловік почав мене навіть шаnтажувати, що якщо я не стану схожою на його маму – розлучиться.