Останнім часом до них почала ходити мама Вікторії. Приходить в той час, коли вони збираються купати Алісу і вкладати спати.

Олександр зустрічався з Вікторією рікВони планували цього літа поїхати на відпочинока потім планувати весілляАле все вийшло зовсім не такЗ початку першого місяця літа кохана повідомила новинуяка перевернула їхні плани шкеребертьВона чекає дитинуРадість переповняла все єствоТа про відпочинок прийшлось забути. Вікторія тяжко переносила перші місяці вагітностіЇй було погано і вона постійно лежалаВечорами Олександр змушував сходити з ним прогулятися.

Так минула перша половина вагітностіКоли Вікторія стала почуватися кращевідгуляли весілляНевдовзі народилася донечкаОлександр допомагав дружиніВони планували як проводитимуть вечори. Часто знаходили хороший фільмі коли Аліса засинаєвони таким чином відпочивали.

Останнім часом до них почала ходити мама ВікторіїПриходить в той часколи вони збираються купати Алісу і вкладати спатиОксана Федорівна бере малу на рукигуляється неюсмішитьМи з дружиною пояснюємощо після таких вечірніх розваг дівчинка погано спить. Але теща відповідаєщо вдень у неї немає часуІ нічого такого немаєякщо бабуся побавиться з внучкою.

В один із вечорів ми з Вікторією вирішили влаштувати романтичну вечерюАліса засиналаколи у двері подзвонилиНа порозі стояла Оксана ФедорівнаВона як завждине питаючивзяла дівчинку на руки й почала гулятися з нею. В цей момент Олександр оступивсяскрикнувскрививсяГоворивщо на ногу не ступитьПотрібно їхати в лікарню.

– Ви, Оксано Федорівно, побудьте з Алісою, а Вікторія на машині повезе мене в лікарню. Сказав чоловік і пошкутильгав до дверей.
Дружина перелякана вийшла слідом, запитуючи в яку лікарню їдемо. Олександр пішов рівно, говорить, їдемо в кафе, у нас романтична вечеря, так що не будемо нічого змінювати. Якщо твоя мама так хоче поняньчіться з онукою то нехай, не будемо їй заважати, сказав чоловік. Я посміхнулася і ми поїхали в кафе
Коли повернулися додому о першій годині, теща куняла над ліжечком Аліси. Вона була така замучена, що швиденько зібралася і пішла додому. Від тих пір провідує не часто, і обов’язково в день.

Оцініть статтю
Дюшес
Останнім часом до них почала ходити мама Вікторії. Приходить в той час, коли вони збираються купати Алісу і вкладати спати.