Перелік проблем, які вирішує активоване вугілля

Кожного разу, коли мова заходить за отруєння, на допомогу приходить активоване вугілля. Мабуть, кожен з малку знає, що 1 пігулка розрахована на 10 кілограмів ваги. Тож чим більше ваги має людина, тим серйознішу жменю ліків вона повинна випити.

Більшість людей звертаються до активованого вугілля через здатність до детоксикації. Проте у цих чорних пігулок є ще декілька застосувань для поліпшення організму.

Засіб від здуття

Якщо ви на день випускаєте до 14 «пуків», значить у вас все добре з харчовою системою. Якщо цифра значно більша, впоратися з метеоризмом допоможе активоване вугілля.

nday.te.ua

Допомога від підвищеного холестерину

Деякі досліди показали таку картину: якщо кожного дня пити по 40 грамів вугілля, то через місяць рівень холестерину зменшиться.

«Підлікувати» нирки

Вугілля має властивість зменшувати відходи азоту. Завдяки цьому чорні пігулки допоможуть людям, в котрих хворіють нирки.

Нейтралізувати харчове отруєння

Активоване вугілля швидко нейтралізує токсини. Тому випити його, коли відчули перші симптоми харчового


life.pravda.com.ua

Гарна шкіра

Якщо немає коштів на кометолога або дороші засоби для догляду за шкірою, спробуйте зробити маску з активованого вугілля. Вона почистить пори та позбавить вас від чорних крапок.

Голлівудський посмішка та приємний запах з рота

Чистити зуби можна не лише пастою чи порошком. Для цього чудово відходить і активоване вугілля. Таку чистку потрібно проводити 2-3 рази на тиждень. Це допоможе не тільки відбілити емаль, а й позбавить від неприємного запаху.

Профілактика похмілля

Активоване вугілля для профілактики похмілля можна пити і під час застілля. Таким чином знизиться навантаження на печінку.

Матеріал має рекомендаційний характер.

 

Оцініть статтю
Дюшес
Перелік проблем, які вирішує активоване вугілля