Перепробувала всі доступні способи: сльози, вмовляння, логічні доводи – нічого не допомагало. Я був неспокійний за сестру, але поки вмішуватися в їх сім’ю не хотів та і сестра не просила.

Моя рідна сестра у шлюбі зі своїм чоловіком вже понад 10 років. На перший погляд, їх шлюб здавався ідеальним.

Проте згодом я почав помічати, що сестра чимось засмучена. Коли я запитав її що сталося, то почув, що її чоловік Євген почав заглядати в чарку.

Спочатку це було після новорічного корпоративу та сестра не надала цьому особливого значення, згодом ситуація почала повторюватися все частіше та частіше.

Сестра намагалася з ним поговорити, перепробувала всі доступні способи: сльози, вмовляння, логічні доводи – нічого не допомагало.

Я був неспокійний за сестру, але поки вмішуватися в їх сім’ю не хотів та і сестра не просила.

Через тиждень я зателефонував до сестри, щоб дізнатися як її справи та почув, що вона виставила того п ияка за двері. Останньою краплею стала чергова його п ‘янка. Сестра зізналася, що їй від того стало так добре та спокійно на душі, а от молодший син цей факт сприйняв по-своєму.

Якось ввечері, коли сестра готувала вечерю, вона побачила, що молодшого сина в кімнаті немає. Вона запитала в старшої доньки де її брат, а та лише руками розвела та сказала, що думала, що брат зі своєю мамою на кухні.

Тоді сестра бігом побігла шукати свого сина на вулицю та побачила, як він сидить на лавці та чекає тата. Сказав, що він не зможе потрапити додому через те, що я забрала у нього ключі.

Тоді сестра зрозуміла, що алк _оголізм її чоловіка погано позначається на дітях та вирішила ще раз спробувати об’єднати сім’ю. Вона зателефонувала до чоловіка та запропонувала йому закодуватися. Він погодився та повернувся додому.

Я був вражений розповіддю сестри. Та ще більше її мудрістю. Адже не кожна жінка зможе переступити через свою гордість та дати чоловіку ще один шанс.

Звичайно, боротися з алк оголізмом дуже неприємно, довго та важко. Буду надіятись, що в сім’ї сестри все буде добре. Інакша доведеться мені викликати його на чоловічу розмову.

Взагалі, я думаю, що алк оголіками стають не просто так, а через моральну слабкість. Якщо людині один раз показали, що одним зі способів забути проблему є алк оголь, людина бачить, що так простіше, хоча й тимчасово. З часом при кожній проблемній ситуації замість того, щоб знайти вихід чи розібратися в причині виникнення тієї чи іншої проблеми, людина, схильна до алк оголю, просто бере гроші та купує. Настає тимчасове полегшення, але проблема так і залишається невирішеною.

Оцініть статтю
Дюшес
Перепробувала всі доступні способи: сльози, вмовляння, логічні доводи – нічого не допомагало. Я був неспокійний за сестру, але поки вмішуватися в їх сім’ю не хотів та і сестра не просила.