Першу дитину народила у 54 роки

Ольгу не покидали думки про її нелегку долю. Про 30 років хорошого шлюбу з чоловіком, про їх марні спроби завести дитину і його зраду. Він навіть не став приховувати, що зрадив, просто пішов від неї до молодої, тридцятирічної красуні.

Він прийшов тієї ж ночі й розповів, що давно її не кохає, а ось з Люською у них все добре, незабаром дитинка народиться, а вона страшна, бездітна й нікому не потрібна. Ольга не могла довго тримати образу чи злість на чоловіка, бо глибоко у душі розуміла його, але як тепер жити без нього не знала.

Одного вечора вона поверталась додому й почула крики якихось чоловіків. По голосах стало зрозуміло, що вони п’яні, щоб втекти від лиха жінка пришвидшила крок й ось уже набирала код від будинку, як хтось закрив її рота й очі та кудись потягнув за собою.

Вони добряче вдарили її по голові й на кілька хвилин, а може й більше, Ольга втратила свідомість. Коли вона прийшла в себе, то за голосами зрозуміла, що це ті самі чоловіки, що кричали її щось у слід. Вона не встигла їх роздивитися. Як хтось стукнув знову її по голові й цього разу вона вже отямилась аж під ранок.

Проснулась вона від холоду. Нікого ніде не було, тому вона швидко одягнулась і пішла додому. Вдома вона намагалась вимити всю грязь, а потім мазями замазували всі синці та порізи. Вона не могла більше на себе дивитися, як раніше, й нестямно плакала від болю та сорому, що сковував все її тіло.

Потім вона знову заснула й проснулась уже наступного ранку від звуку будильника. Вона була готовою повністю віддатися роботі, бо це єдине, що допомагало її забути про ту жахливу ніч й припинити «їсти себе» через сором.

Вона почала помічати зміни в організмі й все це наштовхувало її на “жахливу” думку. Щоб переконати себе, що все у порядку вона зробила тест на вагітність, але він лише підтвердив її найбільші “страхи”.

Побачивши дві полоски, вона довго плакала. Але не від горя, а від щастя, бо про дитину вона мріяла з дитинства й тут Бог її нарешті подарував, хоч і таким жахливим способом.

Скільки всього вона пройшла за 30 років. Свекруха, що постійно говорила гидкі слова, перевірки лікарів, чоловікові докори, але яке це має значення, коли зараз у ній живе два життя?

Жінка пішла до лікарів, ті лише несхвально хитали головою, але помітивши бажання жінки вирішили таки дати її шанс народити й пологи пройшли добре. Народився здоровий та активний хлопчик, якого назвали Сашком.

Отак, Ольга народила свою першу дитину у 54 роки. Ніхто з родичів не очікував, що таке взагалі можливо, а всі ті, хто вважав її бездітною аж «охали» від здивування. Але ніхто не міг бути таким щасливим, як вона, що нарешті опікувалась цим золотком!

Оцініть статтю
Дюшес
Першу дитину народила у 54 роки