Під час чергового скандалу вона йому заявила, що дитина взагалі не його, а від іншого хлопця. Понад рік ростив чужу дитину наче рідну.

Ніколи б не подумала що таке може статися з друзями нашої родини. По телевізору часто чули такі історії, але ніколи не уявляли що це буде з нашими найкращими знайомими в реальності.

Ця історія сталася з моїм другом дитинства Олексієм. Мої та його батьки товаришували понад 15 років, ще з армії. Ми з ним разом ходили в дитячий садочок, а потім й до однієї школи. Те що життя приготує йому таке випробування я б ніколи не могла подумати

В той час коли всі наші однолітки завели родини та мали дітей Олексій все що ходив в сам. Йому не таланило знайти ту єдину. Для всього його оточення це виглядало дещо дивно: хлопець гарний, розумний, з хорошою роботою, забезпечений, але сам.

Одного дня я дізналася від своєї мами що Олексій зустрічається з дівчиною, яка на десять років молодша від нього. Не знаю де він з нею міг познайомитися. З цікавості я подивилася її фото в соціальних мережах. Видно було що вона займається гімнастикою та обожнює фотографуватися. Чесно зізнатися, я б ніколи не виставляла такі фото для загального перегляду.

Він з нею зустрічався приблизно 5 місяців, а потім вона йому сказала що вагітна. То ж Олексію нічого не залишалося як зробити їй пропозицію та одружитися. Його батько військовий з дитинства вчив що справжній чоловік повинен відповідати за свої вчинки.

Весілля не робили просто розписалися в РАГСі та почали чекати малюка. Як потім ми дізналися, у Вікторії вже була дочка трьох років. Але Олексій на це не звертав уваги. Невже це могло завадити їх коханню.

Вони почали жити у квартирі Олексія, яку йому подарувала бабуся. Хоча Вікторія більше жила сама. Олексій працював в іншому місті. Часто його не було вдома по кілька днів. Важко, та родину забезпечувати потрібно.

Від своїх подруг я дізналася про обраницю друга багато цікавого, але як говориться про кого в житі не складають пліток. Не можна вірити всьому що чуєш

Одного разу під час відпочинку в нічному клубі я сама побачила як Вікторія фліртувала з іншим чоловіком. Це важко було назвати дружньою розмовою. Вона поводила себе наче в неї й не має чоловіка та дітей.

Пізніше Олексій зізнався, що воно часто приходила додому на підпитку. До дитини не мала жодного відношення. Навіть не хотіла приготувати їсти. Майже всю хатню в роботу на себе взяв Олексій він же й доглядав за дитиною. А коли їхав на роботу, то просив допомогти свою маму.

Олексій намагався з нею розмовляти та навіть сперечався. Загалом чого тільки не робив. Але все марно. Під час чергового скандалу вона йому заявила, що дитина взагалі не його, а від іншого хлопця.Олексій розлютився та ледь не дав ляпас Вікторії. Зізнання дуже сильно його вразило. До останнього не хотів вірити. Тому і зробив аналіз на батьківство.

Страшні слова лікаря поставили вирок на існуванні родити. «Ви не рідні» На скільки йому було в той момент погано. Того ж дня він написав заяву на розлучення. А Вікторія зібрала речі та з дітьми поїхали до своєї мами.

Після цієї історії пройшло понад два роки. Олексій досі один. Коли в нього запитують, чому він не хоче зустрічатися з дівчатами він відповідає, що йому тепер важко комусь повірити комусь знову. Дуже сподіваюся, що він у своєму житті зустріне ту саму єдину жінку яка подарує йому справжню сім’ю.

Оцініть статтю
Дюшес
Під час чергового скандалу вона йому заявила, що дитина взагалі не його, а від іншого хлопця. Понад рік ростив чужу дитину наче рідну.