Під приводом забутої кофтинки я вбігла в нашу кімнату і забрала всі гроші із схованки.

На сьогоднішній день не є чимось дивним відсутність другої половинки. Як тільки у житті закоханих з’являється побут, все перетворюється у сварки, непорозуміння і розлучення. І це в кращому випадку розрив стосунків. У найгірших варіантах пожиттєве терпіння один одного.

Зі своїм чоловіком я прожила 20 років. Потім ми почали помічати, що різнимось багато чим. А з часом було зрозуміло, що Роман має іншу жінку. А інколи до мене й доходили плітки, що є ще й син від цієї жінки. Та конкретно заявити мені не було що, тому я вперто мовчала та ігнорувала будь-які здогадки підсвідомості.

Одного разу я ненароком почула Романову розмову з якоюсь жінкою по телефону. Він запевняв її, що за декілька днів подасть на розлучення, а перед тим поклопотає, аби кредит був лише на дружині.

Я не стала страждати і плакатися. Відразу потрібно було запобігти обману. Я дійсно дозволила взяти кредит, але за всією документацією він був на мою свекруху. Тож на наступний день пішла в суд. Зібрала всі необхідні документи на розлучення. А коли на телефон чоловіка приходили сповіщення про засідання швидко і безслідно стирала їх звідти.

Наша квартира законно оформлена на нас двох. А в одній із наших схованок уже лежали гроші на більшу квартиру. Про це місце знали лише ми двоє з Ромою.

Одного дня я придумала, що мушу поїхати на декілька днів до матері в гості. Бачили б ви обличчя задоволеного Романа, коли я складала валізу. У мріях він вже пив вино у нашій квартирі зі своєю новою жінкою. Під приводом забутої кофтинки я вбігла в нашу кімнату і забрала всі гроші із схованки.

Як я й думала, Роман запросив до себе коханку. Провели разом ці всі дні, поки в один із них він не помітив, що «заначки» немає. Відразу ж всі підозри впали на нинішню кохану. Чоловік подзвонив, аби вибачитися, покаятися в гріхах. Та моєї впевненості вистачило, аби відіслати його якнайдалі.

Ніщо не могло змінити мого ставлення до цієї людини. Вірю в те, що люди не змінюються. Якщо вам одного разу зробили боляче, скоро поспіють і інші рази. А хто знає, можливо, на наступний раз буде все набагато гірше!?

А після моєї відмови Роман показав усю свою сутність. Заявив, що подасть на розлучення і весь борг я буду сплачувати сама. У відповідь я поклала слухавку і надіслала повідомленням фото документу, що доводив наше розлучення. Тож тепер кредит сплачуватиме колишній і його матір.

Ось так я вважаю і працює життєве правило бумерангу.

Не варто обдурювати людей, виставляти їх dурниками і тим більше підставляти. Ніколи не знаєш, як на наступний день вчинять з тобою.

Якщо розлюбив – мав сміливість зізнатися в цьому і обірвати всі нитки, що пов’язують тебе з некоханою людиною.

Оцініть статтю
Дюшес
Під приводом забутої кофтинки я вбігла в нашу кімнату і забрала всі гроші із схованки.