В кишені поряд із записником була записка. Розгорнувши її побачила запис i cерце боляче застукало у моїх грудях. На очах з’явилися сльози.

У мене сьогодні був вихідний, тож, вимкнувши будильник, насолоджувалася сном. Мій чоловік Ігор видно теж вирішив собі влаштувати вихідний. Прокинувся, мабуть, після десятого дзвінка будильника. Поспіхом зібрався та вибіг із дому. Через годину зателефонував мені та попросив знайти в кишені куртки записник з важливою інформацією та підвести йому на роботу.

Я швиденько побігла у прихожу і знайшла куртку. В кишені поряд із записником була записка. Розгорнувши її побачила запис: «У п’ятницю о 18 годині нашому місці».

Серце боляче застукало у моїх грудях. На очах з’явилися сльози.  Я відмовлялася вірити у те, що Ігор мені зраджує. Зціпивши зуби, поїхала на роботу до чоловіка. Він поводився як зазвичай, поцілував мене, подякував та сказав, що ввечері трішки запізниться. Важлива нарада.

Цілий день я була, як на голках. Не могла дочекатися вечора, щоб побачити все на власні очі.

Підходив зазначений час. Я стояла біля вхідних дверей ресторану, де ми вперше зустрілися. «Привести коханку на наше місце. Який негідник!»

Відчиняю двері, серце шалено калатає в грудях. З цього моменту шляху назад не буде. Переступаю поріг та чую шалене «Сюрприз!». У залі мене вітають усі рідні та друзі.

Мені на зустріч з великим букетом квітів виходить Ігор:

-З річницею тебе, кохана! Це були найкращі три роки мого життя. Далі більше – говорить він ніжно мене обіймаючи.

-Пробач! Я геть забула про нашу річницю – виправдовуюся я та з усією любов’ю цілую чоловіка.

У залі лунає пісня з нашого першого весільного танцю. Чоловік закручує мене у вихорі почуттів.

-Я спеціальну забув записник, щоб ти знайшла записку. Думаю, мій сюрприз вдався – лагідно шепоче чоловік.

Ти не уявляєш наскільки!

Вечір пройшов прекрасно. Ми знову пригадали наше весілля та подякували один одному за те, що щасливі. Ця річниця запам’ятається мені на все життя.

Оцініть статтю
Дюшес
В кишені поряд із записником була записка. Розгорнувши її побачила запис i cерце боляче застукало у моїх грудях. На очах з’явилися сльози.