Підійшла до неї, обійняла. Сказала, що свекор ще на колінах приповзе пробачення просити. «Той не приповзе, надто вже гордий. Я ж знала про його походеньки, але думала перебіситься. От і досиділася»

Свою свекруху я ніколи не вважала чужою. З перших днів знайомства вона для мене наче друга мати. З Вітею ми вже 12 років у шлюбі. За цей час Валентина Василівна жодного разу не влазила в наші стосунки та сім’ю. Буває я телефоную до неї, щоб на Вітю поскаржитися. Так мама Валя уважно вислухає, а потім підтримає та дасть мудру пораду, як краще в цій ситуації вчинити.

Кривого слова від неї не чула. Жінка-свято, настрій підніме, свіженький анекдот розповість. Якщо збирається якась компанія, ведучої не потрібно, Валентина Василівна в центрі уваги. Вона й виглядала молодше своїх років й із себе жінка доволі приваблива.

Просто не знаю куди дивився свекор, коли проміняв таку дружину на молоду коханку. Я коли про розлучення їхнє почула, спершу подумала, що це якийсь дурнуватий жарт, проте мамі Валі було не до жартів. Ніколи не бачила її в такому стані. Вона з останніх сил намагалася переводити все на жарти, але ж не камінь. Розплакалася, а я розгубилася, зазвичай все відбувалося навпаки.

Підійшла до неї, обійняла. Сказала, що свекор ще на колінах приповзе пробачення просити. «Той не приповзе, надто вже гордий. Я ж знала про його походеньки, але думала перебіситься. От і досиділася». Виходить, що чоловік їй зраджував, а Валентина Василівна себе звинувачує. Ох уже ці жінки.

Розлучили їх швидко, на квартиру свекор не претендував й після розірвання шлюбу переїхав зі своєю пасією в інше місто. Мабуть, побоювався, що колишня дружина буде переслідувати. Валентина Василівна з того часу сама не своя. Зникла наша весела щебетушка. Лежить на дивані, втупиться в стелю й ні їсти, ні пити не хоче.

З роботи пішла, пенсію оформила. Все для того, щоб з дому зайвий раз не виходити. Говорила з Вітею, кажу, що мама в депресії, треба її рятувати, а він лише рукою махає, мовляв, сама переживе. Я так не можу, за маму Валю дуже хвилююся, але не знаю, як її підтримати та повернути до життя.

Оцініть статтю
Дюшес
Підійшла до неї, обійняла. Сказала, що свекор ще на колінах приповзе пробачення просити. «Той не приповзе, надто вже гордий. Я ж знала про його походеньки, але думала перебіситься. От і досиділася»