Підkuнуте немовля міцно зв’язало наші долі

Леся планувала поїхати на Великдень до батьків у село. Відпросилася з роботи, і вже у Чистий четвер жінка стояла на автовокзалі.

Леся зайшла у жіночу вбиральню перед поїздкою.  У жіночій вбиральні на  широкому вікні стояла  переносна сумка з дитиною. Поки дитина  мирно спала, ніхто не звертав уваги на те, що там стоїть ця  сумка. Жодній жінці на думку не спадало, що дитину хтось підкинув. Адже кожна жінка наївно думала, що мама дитини знаходиться в кабінці і робить свої справи.

Все змінилося, коли голодний хлопчик прокинувся і почав щосили капризувати. У цей момент нікого в туалеті не було, тільки Леся, яка саме мила руки.
Жінка підійшла до сумки і стала похитувати її зі словами, звертаючись до кабінок:

-Агов, матусю, поквапся, синочок вже голодний, напевно.

Від приємного голосу Лесі малюк заспокоївся. Жінка вирішила зачекати маму дитини. Совість мені не дозволила вчинити інакше. Минуло 20 хвилин, а з кабінки так і ніхто й не вийшов. У голову Лесі почали закрадатися дурні думки.

Леся почала смикати ручки усіх кабінок у пошуках матері дитини. Вистачило п’яти хвилин, щоб зрозуміти, що ні в одній кабінці зниклої матусі немає.

Джерело: newkaliningrad.ru

Леся взяла переносну сумку і пішла шукати найближче відділення поліції. Автобус до її батьків уже поїхав, добре, що хоч речі залишила у камері сховку.

– Добрий день! Ось малюка знайшла в туалеті. Потрібно негайно  знайти його батьків.

– Панянко, Ви де взяли цю дитинну?

Симпатичний чоловік років 35 захотів пожартувати.

– Побійтеся Бога, таке казати,- перебила його Леся.

Поліцейський не зводив очей з Лесі. У цій жінці його цікавило усе. Погляд, рухи. Він ловив кожне її слово. Так вона запала йому в самісіньке серце. Сам від себе такого не чекав!

– Давайте знайомитися, рятівнице дітей?
– Леся …

-Тарас…
– Лесю, а у вас є діти?

-Яким боком ця інформація корисна для справи?

-Наразі пряме.

-Щось пахне? Наш богатир добряче наробив у штанці, йому треба змінити підгузник.

Отакої, виходить, що ми обоє у цьому плані молоді-зелені. Я теж не маю дітей. Поки…
– Так, Ви маєте рацію, погано пахне. Йому треба змінити підгузник.

Леся залишилася у кабінеті, а її новий знайомий Тарас побіг у найближчий супермаркет за підгузниками  та  дитячим харчуванням.

Тарас та Леся переодягнули, погодували і втішили бідолашного хлопчика. Поліція шукала “мачуху”, яка наважилася покинути свою дитину у вбиральні. Спочатку переглянули камери відеоспостереження, за якими вдалося скласти орієнтовний портрет біологічної матері дитини.

Горе-матір вдалося спіймати наступного дня.  Студентка місцевого ПТУ виявилася горе-матусею. Батько дитини не захотів на ній одружуватися. Виховувати дитину вона сама не хотіла, тому придумала ось таку огидну ідею. Маленький Кирилко отримав нових батьків, а біологічну матір позбавили батьківських прав. Леся та Тарас вирішили одружитися, і всиновили хлопчика, який їх фактично познайомив. Зараз у них чудова, дружна родина, вони неймовірно щасливі та чекають на поповнення. Підкинуте немовля змінило їхні долі назавжди.

Оцініть статтю
Дюшес
Підkuнуте немовля міцно зв’язало наші долі