Підлість від моєї коханої напередодні пропозиції одружитися

Ми зустрічалися більше двох років. Я планував запропонувати Ірі вийти за мене заміж. І тут раптом таке трапилося, що я засумнівався у своєму виборі.

Це трапилося зненацька. Мій друг запросив мене на власне день народження. Я пішов з Анею. Усі ж знали, що в нас ідеться до весілля, і ми ходимо разом у гості.

 У Миколи зібралася доволі незвична компанія: сім хлопців і всього лиш три дівчини.

Загалом я не люблю галасливих компаній і тусовок по ресторанах. Крім цього, був після роботи і втома давалася взнаки. Посидів трохи і вирішив піти додому відпочивати. Аня ще не хотіла йти, тому залишив її ще в компанії знайомих.

Коли повернувся додому, чомусь не спалося. Вирішив зателефонувати Ані, як вона там. Навіть тепер пожалів, що залишив її на вечірці. Вона телефону не брала.

Це мене трохи збентежило. Вже була третя ночі. І де вона? «Може, вже спить», – заспокоїв подумки себе. Надіслав повідомлення: «Кохана, де ти?». Відповіді не отримав.

Уже починав сердитися на себе, що залишив її саму. Більше не дзвонив і не писав, щоб вона не подумала, що я ревнивець.

Як потім дізнався, моя кохана  повернулася додому тільки під ранок.

Коли я поцікавився, де вона була до ранку, Аня відповіла без зайвого сорому, що весь цей час була у Андрія. Вони разом дивилися фільм.

У мене від почутого голова пішла обертом. Мені, чоловікові, хотілося просто накричати на неї, але я зібрав себе в кулак і запитав: «Між вами щось було?».

Аня відповіла, що Андрій намагався її поцілувати, однак вона йому не відповіла. Я прекрасно знав, на що здатний Андрій, тому не повірив їй, хоч і не подав вигляду. Натиснув трохи на неї, і Аня зізналася, що вони цілувалися. І все – більше нічого!

Мені дуже хотілося в це вірити, але моя інтуїція підказувала, що Аня мені бреше. Вранці наступного дня Аня згадала, що забула у Андрія окуляри. Мені було це дуже неприємно чути, як же вона переглядала фільм, будучи короткозорою.

Так я мучився весь тиждень. І вирішив прямо про це поговорити з Андрієм. Мене мучило, чого це Аня вночі поїхала додому до мого друга. Чому не відповідала на дзвінки? І чи це нормально їхати вночі до мужчини в гості?

Врешті я пішов до Андрія в гості, щоб дізнатися всю правду про цю ніч. Я вирішив відразу звинуватити Андрія в тому, що він переспав з моєю дівчиною і подивитися на його реакцію.

Отож, я залетів розлючений до Андрія і почав кричати, як це він міг скористатися тим, що моя дівчина не зовсім твереза  і переспати з нею? Андрій не став брехати, вигороджуватися – одразу у всьому зізнався.При цьому запевнив мене, що це було лиш один раз. У них нема ніяких почуттів один до одного і що вони після цього пожаліли про вчинене.

Я вийшов від Андрія дуже сердитий. Звісно, що мене приголомшила ця подія. Врешті дістав телефон і написав коротке повідомлення для Ані: «Андрій у всьому зізнався».

Аня відразу ж почала плакати і просити у мене вибачення. Вона по суті відтворила все так,як і розповідав Андрій. Переконувала мене, що більше таке не повториться. Але мене це не відпускало. Я не хотів вірити, що це трапилося зі мною. Що один випадок може все так швидко поміняти в житті.

Тепер я не знаю, як мені поступити?  На певний час я припинив  стосунки з Анною. Мені хотілося про все забути і підтримувати наше спілкування. Але не міг переступити через образу, яку вона завдала мені.  Зрозумів, що попри все, я її люблю. Вона була нетвереза, тому й вчинила таку дурницю – шукав для неї виправдання.  У мені все-таки поселилася недовіра до неї.

Зародився також сумнів, чим є для неї наші стосунки? Що значать вони для неї? Чи цінить вона їх?  Чи потрібні мені такі стосунки? Де гарантія, що вона в майбутньому не поступить так само. Якщо вона мене любить, то чому не поїхала разом зі мною додому? Чому залишилася з п’яними чоловіками? Як мені поступити – пробачити її чи забути?

Так, я поставив ці стосунки на паузу, поки для себе не знайду відповідь на ці питання.

Оцініть статтю
Дюшес
Підлість від моєї коханої напередодні пропозиції одружитися