Підмовила сина невісточка мене в будинок для людей похилого віку відправити.

От так у мене непросто склалося життя, після того як син одружився. Думала, що отримаю доньку про яку все життя мріяла і так і не наважилися народити. Перші і єдині пологи у мене були дуже складними, тривали більше 40 годин. Чоловік згадував, що лікарі не давали ніяких прогнозів ні щодо мого життя, ні щодо врятування сина. Божі плани виявилися кращими від думки лікарів і ми з дитиною вижили обоє. Та зараз зовсім не про це.

Річ в тому, що мій син і невістка Марина всіляко стараються мене відправити в будинок для людей похилого віку. Чомусь я цілком переконана, що це ідея моєї невістки, а не сина. Йому Марина дуже вміло задурила голову і майстерно промиває мозок. Як виявилося, маніпулятор вона вправний.

Одружилися вони майже шість років тому. Як кожна мама – я щиро раділа щастю сина. Ба більше, вважала Марину гідною мого єдиного сина дівчиною. Мені вона мені здалася розумною і дуже хазяйновитою молодицею.

Однак Марина виявилася аж занадто розумною жінкою. Закрутила синові голову, що й оглянутися не встигли. Так вже хитро обвела нас обох навколо пальця. Я не здивуюся, якщо вона після того, як вона позбавиться від мене з квартири, то наступним кроком перейде до виселення і мого сина Артема. Бідне моє наївне дитя.

https://www.fontanka.ru/

Марина народила йому прекрасну донечку, і на разі вагітна хлопчиком. Погоджуюся, квартира у нас не велика, і  місця стає мало для нас усіх у трьох кімнатах.

А що ж я можу зробити? Подарувати їм окреме житло я не в змозі, і у них таких грошей нема. Хоча працюємо всі не покладаючи рук. Я чим можу, тим по дому їм допомагаю. З онуками воджуся щодня, їсти готую з самого ранку свіже, прибираю. Не можу ніяк зрозуміти, чим же я їй не догодила.

Недавно я вийшла на пенсію, вік дає про себе знати. Допомоги сторонньої по догляду за собою точно не потребую, але і списувати мене з рахунків ще надто рано.

Цікаво, чи вона хоч раз задумувалася про своє майбутнє і як ]й буде на душі, як її діти захочуть її відправити у будинок для літніх людей.

https://inlviv.in.ua/

Думаю, що підмовляти та переконувати мого сина щодо пансіонату для літніх людей Марина почала тоді, як ми із подругами поїхали на тиждень відпочивати на солені озера в Закарпаття. Хитра! Хоче собі мою квартиру загарбати. Знаю я таких! По телевізору їх часто показують. Не можу збагнути, як вона могла  так легко переконати мого єдиного сина. Він же завжди зі мною радиться, довіряє, а тут таке.

Більш за все мене вразило те, як вони мені цю новину сказали. Тільки но уявіть, Марина написала мені повідомлення, що знайшла прекрасне місце для проведення решти мого життя.

Тоді я вирішила, що хочу подивитися у синові очі, а він лише погодився з думкою Марини, що мені там буде краще.

Оцініть статтю
Дюшес
Підмовила сина невісточка мене в будинок для людей похилого віку відправити.