Після 30 років спільного життя чоловік вирішив піти до іншої

З чоловіком прожили разом 30 років. За час шлюбу всякого було: і сварилися, але потім мирилися, і грюкали дверима. Але завжди знаходили потрібні слова і забували всі образи.

Був передноворічний період. До нас приїхали діти, привезли няньчитися зі своїм котом. Діти зібралися на відпочинок, а кота немає куди подіти.

Того дня настрій у чоловіка різко змінився. Несподівано він вирішив поїхати в інше місто, провідати на кладовищі свою старшу сестру. Мене такі плани здивували, адже на носі Новий рік, треба готуватися до свята. Невже поїздка не могла почекати? Та чоловік не хотів нічого слухати. За годину склав речі та поїхав. Сказав, що поживе в свого друга, університетського одногрупника.

Серце відчувало якусь небезпеку, проте я не змогла ніяк завадити поїздці та відпустила. Через 5 діб чоловік повернувся додому та з порогу ошелешив мене зізнанням: він хоче розлучення, бо полюбив іншу.

Виявилося, що кілька місяців тому в одній із соцмереж чоловік знайшов своє перше кохання, почалися листування. Схоже, що виринули старі почуття, закрутилися емоції. Сам чоловік їздив не на кладовище, а саме до неї. Не знаю, що там та жінка робила з моїм чоловіком. Але він повернувся зовсім іншим. Почав говорити, що мене він давно не любить. І взагалі наш шлюб давно розпався. Але я то знаю, що це не так. У нас все було добре. Жінка помічає, коли відносини з чоловіком погіршуються.

Чоловік одразу потягнув мене в РАЦС розлучатися. Але мене голими руками не візьмеш. Я відмовилася. Він пригрозив судом. Я ж вирішила боротися на свій шлюб.

Вдалося з’ясувати, що то за перше кохання. Жінка виявилася не такою простою. В інтернеті жінка славилася екстрасенсом, практикувала привороти. Тут все зрозуміла: вона приворожила мого чоловіка.

info.sibnet.ru

Тепер сиджу і не знаю, як в цій ситуації зарадити. Що порадите?

 

Оцініть статтю
Дюшес
Після 30 років спільного життя чоловік вирішив піти до іншої