Моя дружина не брала слухавки аж до ранку та не приходила додому. А коли прийшла, я вже був весь знервований

Я зробив дуже велику помилку своєму житті. Через цей вчинок від мене пішла найрідніша для мене людина — моя дружина. Я розумію, що дуже винен, але ні вона, ні її батьки навіть бачити мене не хочуть, не те що вислухати.

Одружені ми з моєю Ольгою вже 5 років, живемо ми гарно, але як і у всіх людей бувають сварки. Взагалі я досить емоційна людина, тому при сварках можу інколи сказати якесь слово, не подумавши. Так і сталося цього разу.

Все почалося з того, що Оля поїхала відпочивати зі своїми подружками до клубу. Знаючи свою дружину, я не хвилювався та дуже часто їй не телефонував і не цікавився як вона та де. Зазвичай вона приходила додому десь опівночі після таких зустрічей з подружками. Але цього разу її не було вдома до ранку. Звичайно, що я почав за неї дуже хвилюватися й десь з другої години ночі постійно телефонував.

Я вже й місця не міг собі знайти. Не міг заснути, постійно сидів дивився на телефон та на двері, з надією, що вона зараз прийде. Але моя дружина не брала слухавки аж до ранку та не приходила додому. А коли прийшла, я вже був весь знервований, тому звичайно почав на неї підвищувати свій голос.

З одного боку я розумію, що у клубі була дуже гучна музика та вона не чула дзвінків, а з іншого боку дружина могла хоча б раз мені зателефонувати та сказати, що з нею все гаразд. Після цієї нашої сварки моя дружина сказала, що більше не може терпіти мої такі витівки та, що збирає речі і їде жити до своєї мами. Я спочатку це не сприймав навсправжки й подумав, що вона мені так погрожує. Але коли зранку я прокинувся, а у квартирі не було ні речей дружини, ні самої дружини, то почав перейматися та розуміти, що це моя вина.

Одразу ж купив великий букет квітів та поїхав миритися зі своєю дружиною. Але, на мій подив, батьки дружини навіть не пустили мене на поріг їхнього будинку. Дружина також не хоче в мене ні чути, ні бачити. А найстрашніше для мене, це те, що вона мені сказала, що подає на розлучення. Я дуже сподіваюся, що ці слова були сказані на емоціях, та це все неправда. Адже ми дуже сильно любимо одне одного.

Оцініть статтю
Дюшес
Моя дружина не брала слухавки аж до ранку та не приходила додому. А коли прийшла, я вже був весь знервований