Після цього подарунку син більше не хотів бачити батька! Чому він вчинив таку помилку й не зміг її виправити?

Олег був переконаний, що після появи у його руках червоного диплома, батько вручить йому найочікуваніший та такий бажаний подарунок – машину. Після вручення дипломів, батько запросив Олега прогулятися парком й той, не роздумуючи, погодився, бо думав, що саме там все і станеться.

– Синку, у цій коробці лежить те, що точно потрібне тобі зараз й знадобиться й у майбутньому. Головне – це віра! – сказав батько й протягнув коробку. Коли Олег відкрив її, то його радісний погляд миттю змінився, у коробці лежала невеличка Біблія.

Він не міг приховати свого розчарування й глибокої образи на батька. Батько володів великою сумою грошей, тому купити для нього машину не склало б труднощів, тим паче він знав, як цього хотів його син, але все одно подарував книгу.

Наступного дня Олег зібрав речі й покинув батьківський дім, бо був так сильно ображений на батька. На будь-які його спроби підтримати з ним зв’язок, він їх обривав. Роки йшли, а образа сина не меншала. Він навіть не цікавився станом батька і його здоров’ям.

В Олега була хороша освіта й багаж знань, тому на роботу його прийняли швидко й він постійно підіймався по кар’єрних сходинках. Незабаром у його житті з’явилась дівчина й вони побудували сім’ю. Можна сказати, що він був щасливим й успішним й нічого його не турбувало, окрім…

Окрім історії з батьком та тим, як він його зненавидів через таку дрібницю. Він прийняв рішення, що прийшов час миритися й відправився у батьківський будинок.

letidor.ru

Незабаром Олег опинився біля свого рідного будинку й не міг його впізнати. Все навколо було зарослим й складалось враження, що тут не має ні одної живої душі. Двері були не закриті й хлопець увійшов у будинок, де знайшов записку з батьковим почерком, де повідомлялось, що він зараз закордоном, а будинок належить Олегу.

Хлопець ще довго бродив будинком, згадуючи минуле, а потім у своїй кімнаті наткнувся на стару біблію, що подарував йому батько. Він почав їй гортати й помітив, що остання сторінка дивно випнута. Коли він її відкрив, то побачив ключі. Тоді він і зрозумів, що батько не знехтував його бажанням, а це сам Олег даремно вирішив зненавидіти батька через таку дрібницю.

Олег відразу ж прийняв рішення, що знайде свого батька, попри всі перепони, щоб таки попросити у нього пробачення й познайомити з його онуками та невісткою.

На жаль, багато людей бачать лише поверхню й не розуміють, скільки помилок можуть вчинити, якщо не заглянуть всередину, і шанс їх виправити буде не завжди!

Оцініть статтю
Дюшес
Після цього подарунку син більше не хотів бачити батька! Чому він вчинив таку помилку й не зміг її виправити?