Після цього всього більшість з вас подумала, що я жахливий чоловік, та запевняю, я не міг нічого вдіяти.

Наша сім’я найкраща у цілому світі.  Я маю красуню-дружину і чудову донечку. Разом ми дуже щасливі. Завжди між нами панувала ідилія і взаєморозуміння. Та от нещодавно трапилося щось не дуже приємне.

Якось після вечері моя Ангеліна підійшла до мене, поклала голову на плече і гірко заплакала. Я намагався розпитати, у чому справа, та їй потрібен був час зібратися з словами і заспокоїтися. Лише через 15 хвилин жінка змогла сформулювати свою думку. Виявилося, причина в тому, що вона вже втомилась так жити, як живе зараз.

Як тільки ми одружилися, Ангеліна намагалася бути ідеальною хазяйкою, старалася у всьому догодити мені. Крім того, і на роботу встигала ходити. Так було 4 роки, а потім народився Марко.

Логічно, що з появою в домі дитини проблем і справ стало більше. Тож відповідно часу на все стало катастрофічно не вистачати. Та Ліна все одно перший рік намагалася тримати марку господині від Бога. На офіційній роботі взяла декретну відпустку, а вдома підпрацьовувала онлайн, аби заробляти якусь зайву копійку.

Після цього всього більшість з вас подумала, що я жахливий чоловік, та запевняю, я не міг нічого вдіяти. Сто разів намагався відмовити її від цього всього, та все на марно. А ось я прийшов з роботи, смачно повечеряв, а вона прийшла до мене така стомлена, замучена, невиспана і почала ридати.

Добре, що Маркусик спав і не бачив, як виснажена мама плаче від утоми. Я відразу зрозумів, у чому справа, а Ангеліна лише підтвердила, що моя версія правдива. Жінка сказала, що потребує відпочинку, інакше скоро просто зійде з розуму.

Я, звичайно ж, погодився з її рішенням та відразу почав діяти. Поприбирав після вечері, помив посуд, зварив дружині і собі смачного какао. Ми разом гарно посиділи, поговорили про життя, а потім пішли спати.

Зранку мене осяйнула думка: потрібно подарувати коханій відпочинок мрії. Вона ніколи не казала мені прямо, та я чув від подруг, що хотіла б відпочити на морі. Я вирішив, що зараз найкращий час для здійснення цього бажання.

І ось через дев’ять днів ми опинилися на теплому пісочку на узбережжі моря. Тому зараз я хочу закликати всіх жінок трішки пожаліти себе, зрозуміти, що ви заслуговуєте на все, що бажаєте. Не потрібно старатися бути ідеальними для своїх чоловіків, вони і так бачать, що ви найкращі і люблять вас безкорисливо. 

Оцініть статтю
Дюшес
Після цього всього більшість з вас подумала, що я жахливий чоловік, та запевняю, я не міг нічого вдіяти.