Після другої Іван cп’яHів, і почав нести нісенітниці. Дружину свою об3ивав дуже неx0рошими словами, надалі ще гіpше, пробував ро3пустити руки.

Якось на свій день народження сусідка запросила нас із дружиною на чай. Сказала, що святкувати не буде, через те, що не кругла дата, а чай із тортиком і просто посидіти. Я навіть соромився спитати скільки їй років, тому, що на вигляд моложава, а діти дорослі.

Дружина купила подарунок, і увечері пішли в гості. У квартирі сусідки я був вперше. З чоловіком її ми мало знайомі. Якраз привід був познайомитися. Запросили до столу, Іван, чоловік сусідки, поставив пляшку на стіл. Видно, що його дружині не сподобалось, але вона змовчала. Після другої чарки Іван сп’янів, і почав нести нісенітниці. Дружину свою обзивав дуже нехорошими словами, надалі ще гірше, пробував розпустити руки.

До речі, сусідка не сказала і слова своєму чоловіку, знала, що буде гірше, мовчала. Мені неприємно сидіти за одним столом з такою людиною. Ми переглянулись із дружиною, і разом піднялися, сказавши, що нам час додому. Проводжаючи нас, сусідка вибачилась за Івана, і в її очах стояли сльози. Сказала, що раніше чоловік був добрий, порядний, діти пам’ятають тата таким. Останнім часом не ладиться в нього з роботою, і всю злість за негаразди виганяє на ній.

Дома я не міг заспокоїтись, чому вона терпить таке відношення до себе. Адже людина розумна, красива, не залишилась би сама, якби розійшлась. Діти виросли, підтримали б маму. Самопожертва нікому не потрібна, а Іван цього не зрозуміє. Неприємний осад від дня народження не проходив довго. Сусідка навіть сторонитися нас почала. Виходить, що ми винні в тому, що її чоловік поводиться з нею як з непотрібною.

Не розумію таких жінок. Для чого самопожертва, якщо користі від цього немає. Звичайно, прожили немало років разом, але себе також поважати потрібно. Можливо я неправий, можливо в когось інша думка?

Оцініть статтю
Дюшес
Після другої Іван cп’яHів, і почав нести нісенітниці. Дружину свою об3ивав дуже неx0рошими словами, надалі ще гіpше, пробував ро3пустити руки.