Після народження сина, Віталій зрозумів, що не того хотів, що має. Навіть пояснити не міг. Тому дома з’являвся все рідше, почалися сварки. Одне, що тримало його там, то син Рома.

Віталій має сина Рому. Але річ у тім, що з дружиною розлучилися. З Ромою Віталій бачиться не часто. Колись така дружна сім’я. Здавалося, що чоловік із Катею житимуть все життя разом. Вона така красива, розумна заполонила серце хлопця. Довго довелося домагатися прихильності від красуні. Але серце все ж таки розтало. Вони не довго зустрічалися, одружились. Незабаром народився Рома. Здавалося, сім’я в повному складі, любляча дружина, синок який простягає ручки до свого татка, як тільки той з’явиться перед очі малого.

Але вийшло так, що тільки після народження сина, Віталій зрозумів, що не того хотів, що має. Навіть пояснити не міг. Тому дома з’являвся все рідше, почалися сварки. Одне, що тримало його там, то син Рома. Тільки одного разу чоловік наважився сказати Каті, що йде від неї. Зустрів другу, більш успішну, веселішу, яка не вимагає з нього неможливого. Перший подав на розлучення. Аліменти сплачував вчасно. Каті того було замало. Щоб допекти колишньому чоловіку, вона забороняла бачитися з сином. А якщо і згоджувалася, то тільки в її присутності, і то було не часто. Не простила Катя зради колишньому. Якщо так, то з сином бачитися заборонятиме. Має право.

Дійшло до того, що Віталій подав у суд на колишню дружину. Просив розібратися в справі, і дозволити йому бачитися з сином. Поки тяжба тягнулася. Минуло три місяці. За цей час Катя жодного разу не дозволила чоловіку бачити сина. Хлопчику три роки, тому великий термін привів до того, що Рома почав забувати татка. Лише після постанови суду вперше Віталій прийшов до Каті. Син не пізнав його, не тягнув ручки як раніше. Навіть коли взяв його на руки, почав викручуватися і звати маму. Катя підійшла забрати малого, але чоловік стояв на своєму. Ромі потрібно звикнути до нього. Знову виникла сварка, да так, що викликали поліцію. Віталій написав заяву на Катю за незаконну заборону бачитися з сином. Катя в свою чергу написала заяву, що Віталій грубо себе поводить.

Виклики поліції стали регулярними. Один раз в неділю, коли чоловік намагався спілкуватися з Ромою. В поліції показали об’ємну папку з їхніми скаргами. Просили мирно урегулювати це питання. Тим паче, що в суд звертатися немає підстави. Але тяжба тягнеться надалі. Катя не хоче поступитися Віталію, і навпаки, чоловік не поступається колишній дружині. Скільки триватиме невідомо. Мабуть, доти, доки не набридне обом, чи поки Рома підросте. Спасибі батькам точно не скаже. Адже вони не дали можливості хлопчику рости в любові й хороших відносинах. Коли батьки зрозуміють свою помилку?

Оцініть статтю
Дюшес
Після народження сина, Віталій зрозумів, що не того хотів, що має. Навіть пояснити не міг. Тому дома з’являвся все рідше, почалися сварки. Одне, що тримало його там, то син Рома.