Після пережит0г0, я їжджу лишень у СВ

Загалом люблю подорожувати. Звісно, в такому випадку не обійтися без тривалого переміщення поїздом. Адже машиною в далекі подорожі не вирушаю з різних причин. А ось поїздом саме те, що треба. Якщо, звісно, виключити плацкарт і купе.

 Чому? Хоча б тому, що одного разу пережила доволі неприємну пригоду, після якої дала собі слово – купую квиток лишень у СВ.

Одного разу я мандрувала зі Львова до Запоріжжя. Моїми сусідами в купе були два доволі неприємної зовнішності мужчини середнього віку і бабуся, яка їхала в гості до своєї дочки і яка постійно спала або вдавала вигляд, що спить.

Щойно рушив поїзд, я заглибилася в книжку. Мій спокій порушило звертання лисоватого молодика, який розливав сумнівного походження спиртний напій. Він пропонував мені пристати до їхньої компанії. Я коротко відмовилася.

-Що мала, може, спробуєш? Тобі сподобається. Ги-ги! – зареготали обидва в унісон.

-Дякую! Не буду! – відповіла ввічливо і знову схилила голову над книжкою. Хоч мені було вже не до читання. Уявляла, які випробування чекають мене попереду поряд з такими сусідами.

 Після третього випитого гранчака мої супутники розв’язалися не на жарт. Від випивки почали напрошуватися на секс.

Я вдавала, що не чую. Вони сипали мені не зовсім пристойні компліменти і голосно сміялися. Один з них навіть спробував мене полапати за груди. Я пригрозила, що поскаржуся зараз провіднику на брутальну їхню поведінку.

Однак, як зауважила, мої відмовки лишень більше розпалювали їхнє бажання мене зачіпати, а може, і більше. Проте поки що вони не посміли переступати межі.

Я опинилася в доволі неприємній ситуації. Мені було вкрай гидко бачити їхні п’яні пики, слухати непристойні слова, дихати їхнім перегаром. І це все мені доведеться терпіти ледь не добу.

Уже зовсім сп’янілі мої сусіди почали сперечатися, кому з них я віддамся першою. І яким буде зі мною секс. Вийти з купе мені було зовсім не зручно, бо один з цих нахаб сидів прямо біля виходу, розваливши свої здоровенні ноги аж до сусіднього сидіння. Коли я встану, то опинюся в руках цього нахаби! Ні! Тільки не це!

 Мене трусило від однієї думки, що ця істота може торкатися до мене. Я вдала вигляд, що сплю, хоч насправді мені було далеко до сну.

Слава Богу, після випитої пляшки мої небажані супутники відрубалися в сні. Я з полегшенням зітхнула. Можна й самій здрімнути, якщо зможу розслабитися в такій обстановці.

Зранку мої попутники довго приходили до тями. Мабуть, доза спиртного, яку вони влили в себе напередодні, була надто великою.

Отож, я щасливо доїхала до Запоріжжя. Після цього інциденту дала собі слово їздити лишень у СВ. Людина, яка доплачує за свій комфорт, ніколи не дозволить собі нікчемної поведінки хоча б з поваги до своєї особи.

Оцініть статтю
Дюшес
Після пережит0г0, я їжджу лишень у СВ