Після поїздки в село я відучила сестру чоловіка скрізь плентатися за мною

https://intermarium.news/poprosyla-mene-sestra-

Так склалося, що мій чоловік не любить відпочивати, хіба лиш вдома на дивані.  А я люблю подорожувати. Ми одружені більш як 5 років, і за цей час він нікуди зі мною не їздив.

А ось його сестра тільки рада, коли я починаю кудись збиратися, тому що вона тоді їде зі мною у ролі наглядача. Чоловік у мене ревнивець. Хоч я жодного разу не давала йому приводу для ревнощів. Однак підпорядковуюся його проханню і беру з собою братову.

Звісно, що всі витрати на Аню чоловік бере на себе. Як тільки намічається поїздка, моя свекруха приходить до нас в гості і всіляко натякає синові, що її дочку потрібно відправити зі мною.

Одного разу я все-таки намагалася позбутися сестри чоловіка. Тоді він почав говорити, що я їду не просто так. Думаю, що його мама налаштовує на це. Може бути він і не думає так.

Я завжди їду туди, де все включено. І як тільки ми прибували на місце, Аня починала поводитися, як сама розпусна дівиця в світі. Вона могла напитися і не прийти ночувати. А на вечірньому шоу залазила на стіл в шпильках і короткій спідниці, влаштовувала запальні танці. Мені було соромно наступного дня виходити з номера. Мені здавалося, що всі дивляться на мене і думають, що я така ж, як і моя родичка.

Найприкріше було те, що коли приїхала додому, то дізналася, що це я танцювала напівгола на столі. Аня так все піднесла рідні. А вона відпочивала, як черниця, нікуди не виходила. Добре, що мій чоловік знає свою сестру і не повірив їй. Але після цього випадку все-таки не перестав відправляти її за компанію зі мною на відпочинок.

Я загалом не сиджу на шиї у чоловіка. Щороку відкладаю гроші зі своєї зарплати на відпочинок. Раніше, коли була молода, завжди мріяла про подорожі. І ось тепер можу собі це дозволити і відпочиваю на морі кожного літа.

До речі, всі поїздки з Анею були однаковими, вона завжди загулювала, а потім я була крайня.

Але все змінилося, коли я народила дитину. Аня, до речі, теж народила, але на півроку пізніше мене. Звісно, що в ці роки я нікуди не їздила і нічого не планувала.

Нещодавно зателефонувала моя бабуся, яку я давно не бачила, тому що батьки розлучилися. Батько разом зі своєю матір’ю поїхав жити в Закарпатську область, звідки він був родом. Минуло вже багато часу, коли ми бачилися.

Я з донькою почала збиратися в дорогу. Моя донечка не розуміла хто така прабабуся, але дуже чекала на цю поїздку. Чоловік сказав, щоб я взяла з собою Аню. Я намагалася відрадити її, говорила, що це моя бабуся, що там не дуже цікаво. Нащо Аня сказала, що вона хоче поїхати зі мною – їй скрізь добре.

Крім цього сказала , що я все одно буду постійно з бабусею, тому і за дитиною її подивлюся. А вона трохи відпочине. У мене тоді визрів план.

У призначений день ми завантажили речі в машину і вирушили в подорож. А поїхали ми в маленьке село, де жила моя друга бабуся. Там немає цивілізації майже взагалі. Автобуси до села не ходять, а станція дуже далеко. Всього в цьому селі кілька будинків.

Коли під’їхали до будинку у Ані очі на лоб полізли, вона запитала, що це за халупа, і невже тут доведеться жити. Я сховала ключі від машини подалі, щоб хитра сестра не покотився без нас і пішла в будинок. По дорозі розповідала їй, що тут живе найкраща бабуся в світі. Аня дивувалася, як тут можна жити.

Я нагадала їй про те, як вмовляла її перед поїздкою, щоб вона відмовилася від неї. Сказала, що тут потрібно буде жити два тижні, і, що у бабусі такий закон – хто працює, той і їсть! Я глянула на сумку Ані і подумала, що їй тут буде дуже складно, тому що вона взяла з собою тільки сукні та туфлі на високих підборах. А тут потрібно буде працювати на городі.

Увечері подзвонив чоловік, сказав, що сестра вже йому подзвонила і все розповіла. Я втішила її, що на автобус можна піти пішки – всього лиш чотири години. А ключі від машини сховала надійно, бо від неї всього можна очікувати.

Аня сиділа зла на всіх. А дітки були щасливі – кругом стільки всього цікавого. І найважливіше – свобода. З того часу сестра чоловіка уникає поїздки на відпочинок разом зі мною.

Оцініть статтю
Дюшес
Після поїздки в село я відучила сестру чоловіка скрізь плентатися за мною