Після того, як чоловік забрав свою старшу доньку до нас жити, все стало не миле

Зі своїм чоловіком ми зустрілися кілька років назад. Спільних дітей в нас немає. В Олега є дві доньки Марина – 2 роки і Наталя – 15 років. Недавно, Олег забрав до нас жити старшу доньку. Наталя поступила в училище, і щоб не знімати квартиру, ми забрали її до себе. Я була не проти. Як тільки Наталя почала в нас жити, я вже тоді зрозуміла, що все буде не так просто.

Наталя віднедавна навіть їсти з нами сідати не хоче. Справа в тому, що ми звикли їсти з однієї посуди. Нам так зручно з чоловіком. Навіщо забруднювати купу посуду, якщо можна брати їжу з однієї миски, а щоб не падало на стіл, під виделкою ми підтримуємо їжу кусочком хліба. Це вже як традиція, і мені це подобається.

Таким методом ми їмо все, як першу страву так і другу. І все нас влаштовувало. Наталя спочатку теж з нами їла, а потім я стала помічати, що донька чоловіка почала сідати їсти перед нами або після нас, не з нами.

Я якось намагалася пояснити їй, що це така невелика традиція, що так негарно з її сторони. Наталя на мене образилася, і закрилася в своїй кімнаті. Після тієї розмови, вона все частіше закривається в своїй кімнаті, начебто вчиться.

Коли гукаю її до столу, вона говорить, що зайнята, їй ніколи – уроки. А після того, як ми з чоловіком поїмо, вона спускається на кухню і їсть сама. Коли я намагалася поговорити з чоловіком, донести до нього, щоб він поговорив з донькою, він сказав щоб я не лізла до його дитини, нехай робить все що хоче. Після того, мені вже не зручно їй щось говорити.

Для чого воно мені?

Оцініть статтю
Дюшес
Після того, як чоловік забрав свою старшу доньку до нас жити, все стало не миле