Після того, як дізналася, що Оксана зустрічається з Олексієм, розрахувалася на роботі, і виїхала в інше місто. Через два роки зустріла чоловіка за якого згодом вийшла заміж

Олексій чекав Валентину. Сьогодні вони йдуть до його батьків знайомитися. Але чому дівчини до сих пір немає. Минуло півгодини. Олексій кілька разів телефонував їй, але слухавку взяла лише за останнім разом.
– Вибач, сказала Валентина, я не готова до знайомства з батьками.
Чоловік дивився на телефон. Звичайно, то ж не весілля, ні так ні. Але мама готувалася, стільки страв. Олексій побачив, що назустріч йому йде подруга Валентини, Оксана. Він зупинив дівчину.
– Слухай Оксано, пішли до моїх батьків знайомитися, будеш мені за дівчину. Якщо потім передумаєш зустрічатися зі мною, розійдемося кожен своєю дорогою.
Оксана думала не довго, погодилась. Тільки попередила, що в неї є син Ваня чотири роки. Це так для інформації. Батьки Олексія прийняли Оксану добре. Видно, що дівчина їм сподобалася. І навіть те, що має сина, не стало на перепоні гарного відношення їх до Оксани. Від тих пір вони разом. Коли Валентина дізналася, хто замість неї був у Олексія, дуже образилася на подругу. Від неї не очікувала зради. Оксана з Валентиною більше не спілкуються. Пізніше дівчина розповіла коханому, що закохалася в нього з першого погляду. Але він обрав Валентину. Оксана плакала ночами, але в неї є син. Кому потрібна?

Минуло двадцять п’ять років. Олексій і Оксана, окрім Вані народили й виростили Антона і Катю. Діти роз’їхалися своїми дорогами. Мають сім’ї. Внуків п’ять у бабусі з дідусем. Коли діти провідують батьків, вся сім’я збирається за великим столом. За яким стає тісненько. Олексій збирається змайструвати альтанку, щоб літнього часу вечеряти на подвір’ї. Одного разу Оксана поїхала на базар купувати продукти. Назустріч їй йшла жінка. Щось в ній було знайоме, але згадати не могла.
– Оксано ти?, жінка придивилася, і впізнала колишню подругу. То була Валентина.
Вони пішли в скверик, сіли на лаву. Багато чого хотіли розповісти одна одній. Валентина повідала свою повість.

Після того, як дізналася, що Оксана зустрічається з Олексієм, розрахувалася на роботі, і виїхала в інше місто. Через два роки зустріла чоловіка за якого згодом вийшла заміж. Чи кохала його, навіть не знає. Заміж виходити пора давно, тому згодилася. Десять років прожили разом. Має двоє діток. З чоловіком жили рівно, не сварилися і не захоплювалися одне одним. Одного разу прийшов з роботи, і сказав, в нього є інша. Пішов від нас, не думаючи, що я буду робити з двома маленькими дітьми. Аліменти платив, але дітьми не цікавився. Так і жила. Були такі часи, коли працювала на двох роботах, щоб діти жили в достатку. Наразі живу одна, діти телефонують, але приїжджають не часто.

Оцініть статтю
Дюшес
Після того, як дізналася, що Оксана зустрічається з Олексієм, розрахувалася на роботі, і виїхала в інше місто. Через два роки зустріла чоловіка за якого згодом вийшла заміж