Пів року такого життя для Валерії, видалися довговічними. Влад більше не дивиться закоханим поглядом, не спішить їй на зустріч. Зазвичай іде з друзями відпочивати. У дівчини свої обов’язки

Валерія щаслива йшла на побачення. Сьогодні вона зустрічається з Владом. Чоловіком, з яким познайомилася зовсім недавно. Дівчина усміхалася. Як їй поталанило зустріти Влада. Чоловік без недоліків, думала Валерія, коли після побачення лежала в ліжку, і згадувала, як провели час. Через пів року зустрічей, вони одружилися. А ще через пів року, дівчина з гіркотою думала, як потрапила в так гарно розставлені сітки.

Адже ще коли зустрічалися, Влад приводив її додому. Валерії подобалося, що в холостяцькій квартирі, добре прибрано. Все лежить по своїх місцях. Зайшовши у квартиру, зняли взуття, чоловік акуратно поставив на поличку для взуття. Якщо Валерія сумку кинула на диван, він бере і ставить на місце. Тоді дівчині подобався такий порядок, і те, як Влад його підтримує. Коли одружилися, і приїхали з весільної подорожі, почалися будні. Все у квартирі чоловіка повинно стояти й лежати так, як було. Якщо невимита тарілка, сварка неминуча. А про те, що речі лежать не на своїх місцях, крику буде весь вечір.

Пів року такого життя для Валерії, видалися довговічними. Влад більше не дивиться закоханим поглядом, не спішить їй на зустріч. Зазвичай іде з друзями відпочивати. У дівчини свої обов’язки: прибрати, наварити, зустрічати з посмішкою, і не запитувати, чому приходить пізно. Не стерпіла такого життя Валерія, забрала свої речі, і пішла, поки чоловіка не було вдома. Розлучили їх швидко, Влад навіть не дивився в її сторону. Одно запитання крутилося в голові, чому одружився з нею? На що чоловік розсміявся, і сказав, щоб була хатня робітниця.

Ще довго Валерія не могла зустрічатися з чоловіками. Якщо познайомиться з кимсь, то обов’язково дивилася, як у нього у квартирі. Коли все прибрано, то тікає звідти, навіть не пояснює чому. Минуло три роки, нарешті зустріла того єдиного, з яким добре не тільки на побаченні, а і в повсякденному житті після весілля. Той період часу, що провела з Владом, намагається не згадувати. Меншу сестру наставляє, щоб дивилася уважно, і не вскочила в халепу, як вона у свій час. Чоловік у неї добрий, у квартирі чисто, але йому добре, коли поруч Валерія. Не чіпляється, чи правильно складені речі, і що де повинно висіти.

Нещодавно зустріла його Влада, йшов під ручку з жінкою. Знайомі сказали, що то його дружина, яка керує ним як хоче. Цікаво, у квартирі й тепер порядок, чи все як у людей? Неприємний осад залишився у Валерії на все життя. Чому так реагувала? Та вона й сама не може сказати, можливо не любить, щоб нею керували. Але відтоді намагається уникати людей, схильних до стерильної чистоти.

Оцініть статтю
Дюшес
Пів року такого життя для Валерії, видалися довговічними. Влад більше не дивиться закоханим поглядом, не спішить їй на зустріч. Зазвичай іде з друзями відпочивати. У дівчини свої обов’язки