Пізніше стало зрозуміло, що справа не в депp _есії, а в добре спланованій операції. Ліна таким чином захотіла вилікуватися. Дитини забирати вона н e плaнyвaла. Просто пішла

Ліна пішла на чергове медичне обстеження до жіночого лікаря. Ніяких скарг на здоров’я та власний стан у неї не було, тож вона сподівалася, що все швидко вирішиться. На жаль, передбачення жінки не здійснилися. Ліні повідомили неприємну новину: «У вас ендометріоз».Далі все ніби в тумані. Їй пояснювали, що це за хвороба, яким чином виникає і як відбувається процедура лікування. Та все ж є слова, які застрягли у голові хворої: «Можна спробувати завагітніти й позбутися всього цього»

Успішна, красива, перспективна, сповнена нових планів та ідей, Ліна не була готова відмовитися від свого звичного життя заради довготривалого лікування, тож вирішила прислухатися до свого лікаря. Через місяць після невтішного діагнозу жінка дізналася, що вагітна. З батьком дитини у неї серйозних стосунків не було. Їхні відносини влаштовували обох, вони зустрічалися двічі на тиждень у зручний час, гарно проводили час, а потім кожен повертався у власне життя. Щоб не ризикувати, Ліна порвала всі зв’язки зі своїм коханцем.

Всупереч віку, Ліні вже виповнилося 35, вагітність протікала добре і без ускладнень. За декілька днів до призначеної дати пологів, жінка лягла в лікарню. Наполягала на кесарів розтин, але їй відмовили. Краще самій народити, тоді дитинка здоровіша буде. Через три дні Ліна стала мамою, у неї народився прекрасний здоровий син.

Коли малюка піднесли до матері, вона здивувала всіх своєю реакцією: «Заберіть його від мене». Їй було не цікаво, що з хлопчиком і як він себе почуває. За весь час її перебування в лікарні, вона жодного разу не запитала про дитину. Лікарі й медсестри розводили руками та списували все на післяпологову депресію. Освічена вихована жінка, яка так ретельно слідкувала за станом малюка, здавала всі необхідні аналізи й раптом відмовляється від власної дитини.

Пізніше стало зрозуміло, що справа не в депресії, а в добре спланованій операції. Ліна таким чином захотіла вилікуватися. Дитини забирати вона не планувала. Просто написала відмову і пішла.

Усім працівникам лікарні було надзвичайно шкода маленького хлопчика. Він був таким милим і спокійним. Ніколи не плакав, а коли його брали на руки, постійно посміхався. Лікар, що приймав пологи вирішила зв’язатися з батьком хлопчика. Ліна під час виписки залишила його контакти.

Виявляється, тато про вагітність своєї колишньої пасії не знав і навіть не підозрював, що вона чекає на дитину. Через годину чоловік уже був у лікарні та тримав сина на руках. Без жодного сумніву, він став оформляти всі необхідні документи, щоб забрати свою дитину. Ліна обіцяла, що допоможе йому в цій справі, але після цього, вони більше не спілкуватимуться.

Оцініть статтю
Дюшес
Пізніше стало зрозуміло, що справа не в депp _есії, а в добре спланованій операції. Ліна таким чином захотіла вилікуватися. Дитини забирати вона н e плaнyвaла. Просто пішла