По вулиці йшла маленька школярка, яка гірко плакала. Ніхто не звертав на неї увагу, але підійшла я

Одного разу я бігла з обіду на роботу. Йшла дуже швидко, бо вже запізнювалася. Але тут я побачила «картину», яка змусила мене зупинитися. По вулиці йшла дівчинка, на вигляд 10 років, і гірко плакала. Голову опустила, а на її спині від схлипів погойдувався портфель. Натовп проходив повз та не звертав уваги на одиноку дитину, яка там гірко плакала. Я підійшла до неї.

– Чому плачеш, дівчинко?

– Розумієте, уроки закінчилися раніше, два уроки скасували. Про це не знали рідні, тому я сама пішла додому. Мама на роботі, а бабусі немає вдома, двері до квартири зачинені. Я не знаю, що робити. Грошей на рахунку немає, щоб комусь подзвонити.

– Горе ти моє! Не треба через це плакати. Диктуй номер мами, зараз до неї подзвоню.

Джерело: uainfo.org

За кілька хвилин розв’язала всі проблеми. Мама веліла доньці залишатися біля під’їзду та чекати бабусю, яка скоро має повернутися з магазину. Вирішила бабусю почекати і я, щоб душа була спокійною.

Якщо наступного разу трапиться така ситуація, не потрібно плакати. Потрібно просто подумати наперед. Коли двері виявляться зачиненими, вийди на вулицю та попроси у когось мобільний телефон. Подзвони бабусі. В іншому випадку постукай до сусідів на різних поверхах. Вони допоможуть. Пам’ятай, що через це не варто плакати.

Коли я сказала це дівчинці, до під’їзду підійшла бабуся. Вона подякувала мені за допомогу, забрала онучку, яка посміхалася, і пішла. А я побігла на роботу, бо ж запізнююся.

Давайте будемо добрішими!

Оцініть статтю
Дюшес
По вулиці йшла маленька школярка, яка гірко плакала. Ніхто не звертав на неї увагу, але підійшла я