Побачивши в телевізорі ту жінку, моя подруга аж застигла на місці і не могла навіть толком нормально вдихнути. Жінка розповідала, що її донька втелка з дому в шістнадцять років і всі ці шість років не давала ніякої звісточки про себе.

Біля входу в кав’ярню, де я працювала, стояла дівчинка років шістнадцяти. Вона не заходила, хоча видно було, що дуже хоче. Я запросила її в середину. Але та відмовилася заходити, бо в неї не було грошей.

Я пригостила дівчину, а вона повідала мені свою історію. Виявилося, що вона втекла з дому. На моє запитання чому та відповіла:

-Мама не любить мене. Її не влаштовують мої оцінки, які б високі вони б не були, завжди недостатньо. Не влаштовує зовнішній вигляд, бо я не вдягаюся так як вона вважає красивим. Мої хобі – повна дурня, а от хобі які обирала для мене вона – ідеальні і байдуже, що вони мені не подобаються. Тому я не змогла терпіти щоденних істерик та сварок і втекла з дому.

З того часу ми стали подругами. Вона стала працювати та заробляти собі на життя. Орендувала квартиру з іншими дівчатами. Вона почала жити власним вільним та щасливим життям. І не згадувала про маму. Ніколи. До тих пір, поки не стався один вирішуючий момент.

Якось я запросила подругу до себе в гості. Я жила з прабабусею. А прабабуся дуже любила дивитися передачу «Жди меня». Популярна колись передача, начебто і зараз виходить. Ми проходили попри кімнату бабусі, подруга побачила в телевізорі жінку під сорок років з чорнявим волоссям та дуже знайомим лицем.

Подруга застигла на місці і не могла навіть толком нормально вдихнути. Жінка розповідала, що її донька втелка з дому в шістнадцять років і всі ці шість років не давала ніякої звісточки про себе. А в руках вона тримала фотографію, на якій була зображена моя подруга. Так, це її мама.

Подруга попросила допомогти їй та поїхати до мами разом з нею. Їй було страшно йти самостійно, була впевнена, що втече назад на пів дорозі, а зі мною такого не станеться, бо я ж не дам не завершити почате. Мама мало не впала на порозі, коли побачила доньку, яку шукала шість років. Вона потім довго обіймала та вибачалася в подруги. Я залишила жінок на одинці, їм це потрібно. Не хотіла бути зайвою в цій ситуації. Через два дні подруга повернулася до міста, де весь цей час жила та працювала. Пообіцяла матері, що більше не втече і вони налагодять свої стосунки.

Оцініть статтю
Дюшес
Побачивши в телевізорі ту жінку, моя подруга аж застигла на місці і не могла навіть толком нормально вдихнути. Жінка розповідала, що її донька втелка з дому в шістнадцять років і всі ці шість років не давала ніякої звісточки про себе.