Побачила, як така собі дівчина відшиває хорошого з вигляду хлопця і я не могла не втрутитися. Здивовані були і він, і вона.

Того дня я вирішила поїхати до торгового центру і придбати собі якийсь одяг на новий сезон. Таки наступала весна, а в мене ні нових черевичків, ні плаття, ні навіть джинсів.

Я вийшла з роботи і викликала таксі. Зайшла до кількох магазинів, проте нічого не знайшла. Вирішила зробити перерву і випити кави. Так, я знаю, що ввечері пити каву не корисно, але на мій організм вона не впливає. Від кави я навпаки краще сплю.

І тут я помітила дивну картину. Дуже красивий та хороший хлопець, приблизно мого віку, вирішив познайомитися з дівчиною. Та дівчина мені одразу не сподобалася – на високих підборах, розмальована як на війну та ще й з електронною сигаретою в роті. Не люблю я такий типаж дівчат. Справжнє стерво, і це видно неозброєним оком.

Вона відшивала будь-які намагання цього хлопця як могла. А в його очах такий вогонь був, що мені стало шкода його. Тому я і вирішила допомогти. Я підійшла до нього дуже впевненою ходою, різко схопила за руку, тоді дала ляпаса по щоці і... і поцілувала, з словами:

– Як ти міг подарувати мені неймовірну ніч, і зникнути! Тепер нову жертву шукаєш?!

І та дівчина, і той хлопець були в шоці. Та й я сама від себе такого не очікувала. Я так само швидко пішла геть, як і підійшла до них. Зайшла до найближчого магазину і спостерігала за ними з поміж манекенів.

На диво мій вчинок дав свої гарні плоди. Та дівчина почала сама вже залицятися до нього. А він дивився розгубленим поглядом і очима шукав мене, на неї вже й уваги не звертав.

Тоді вона почала ще наполегливіше привертати його увагу, і як результат вони присіли за столик і почали знайомитися.

Чесно кажучи я й сама від себе такого не очікувала, але ж і допомогти йому дуже хотіла. Я й рада, що мені все вдалося.

Оцініть статтю
Дюшес
Побачила, як така собі дівчина відшиває хорошого з вигляду хлопця і я не могла не втрутитися. Здивовані були і він, і вона.