Подаррував дружині золоте кільце, а вона йому електробритву.

У Геннадія дружина займається бізнесом. Чоловік також працює, але його зарплата набагато менша, ніж дохід Інни за місяць. Геннадій вважає, що не повинен сидіти на шиї своєї дружини, не по чоловічому так. В шлюбі вони двадцять років. Дві доньки зростають. Дуже схожі на свою маму. Такі ж красиві, як і вона в молоді роки. І наразі Інна виглядає дуже гарно. Через те, що двадцять років ювілейна дата, вирішили святкувати тільки своєю сім’єю.

Свято влітку, тому взяли намет, м’ясо на шашлики, і разом із дітьми виїхали на річку. День пройшов незабутній. Багато купалися, грали в різні ігри. Увечері стомлені, але щасливі поверталися додому. Діти швидко пішли спати, а Геннадій з дружиною сиділи з фужерами, розмовляли. Він дістав із кишені подарунок, золоте кільце. Адже ювілей. Інна також принесла подарунок. Поклала перед чоловіком. Коробка, цікаво, що в ній? Геннадій швиденько розпаковував. Дружина подарувала електробритву.

Чоловік розчарований, але не подав виду. Він думав, що Інна подарує щось більш цікаве, ніж електробритва. Адже він, щоб купити те колечко, весь рік заощаджував, щоб дружина не дізналася, що не всі гроші віддає.

Цієї осені тато Інни вирішив святкувати свій день народження. Дата не кругла, але чому йому захотілося. Теща не стала противитися, будемо святкувати, говорила. Про подарунок Геннадій з дружиною не говорили. Інна сказала, що сама купить йому подарунок. Чоловік довіряє її смаку, тому навіть не спитав, а потрібно було. Адже на святі під оплески рідні Інна подарувала татові сучасну рибацьку вудку, яка коштує гарні гроші. Іще путівку в Єгипет на двох.

Геннадій сидів задумливий. Йому електробритву, а батькам путівку, та ще й вудку. Вдома не став нічого говорити, хоч Інна і помітила його незадоволений вигляд. Наступного дня на роботі Геннадій взяв відпустку. Вдома повідомив, що їде провідати своїх батьків. І поїхав. Нехай дружина сама займається дочками, готує обіди та вечерю, перевіряє домашні завдання. А то звикла, як піде зранку, то повертається пізно увечері. Наразі дівчатка залишаються на ній.

А він відпочине, і з батьками поспілкується. Адже вони вже давно на пенсії, а Геннадій не часто приїжджає до них. Своя сім’я забирає весь час.Наразі він із батьками. Як добре вдома. Чому він раніше не приїжджав до них частіше?

Оцініть статтю
Дюшес
Подаррував дружині золоте кільце, а вона йому електробритву.