Подруга розповіла мені за кавою, що мати кожного року передає їй понад 30 банок консервації, а та її викидає, та ще й купує баночки в магазині й матері назад віддає, начебто вони все з’їли

Моя подруга давно заміжня, має двох дітей. Та батьки продовжують всіляко допомагати їм. Ось і квартиру їй мама з татом залишили в місті, а самі поїхали жити на дачу, і гроші дають і, як я нещодавно дізналася, навіть консервацію мати передає з села. Тільки не завжди все це цінується.

З Олею ми дружимо понад 10 років. Та останнім часом спілкуємося менше, адже обоє вже заміжні, маємо дітей, то не до гулянок вже й не до частих зустрічей. Та ми підтримуємо стосунки, часто зустрічаємося за кавою.

Цього разу ми сиділи в кафе. І Оля почала скаржитися на свою маму. Подруга розповіла мені за кавою, що мати кожного року передає їй понад 30 банок консервації, а та її викидає, та ще й купує баночки в магазині й матері назад віддає, начебто вони все з’їли.

Вона розповіла, що вже не перший рік так. Спочатку Оля викидала на смітник тільки консервації, а потім мила всі баночки та привозила мамі в село. Зараз же Оля взагалі перестала «заморочуватися»: вона просто виставляє банки на балкон, а потім раз на рік збирає їх – і в смітник.

Джерело: uaeu.to

Далі вони з чоловіком їдуть до супермаркету, купують відповідну кількість баночок та привозять в село. Мама її дуже радіє, коли бачить, що вони все «поїли». І влітку знову влаштовує «закатний» сезон, щоб передати до міста дітям цілу купу консервації.

Подруга поскаржилася, що перші рази, як мати передавала консервацію, вона намагалася їй пояснити, що ні вона, ні чоловік, ні діти такого не їдять. Та мама наполягла на своєму. Оля говорила, що воно просто все пропаде або й так залишиться невідкритим, та мама чомусь на це не зважала. Кожного літа вона збирає врожай, робить заготівлі й передає консервацію дочці в місто.

Коли ж Оля відмовляється приїжджати за соліннями, то мати сама їде до них, і везе всі баночки автобусом. Одного разу вона так собі спину зірвала, то ще й лікуватися довелося. Але це її не спиняє й досі, так і говорить, що якщо Оля не приїде, вона сама все привезе.

Оля говорила, що в них на балконі вже місця немає, бо все завжди заставлено баночками. Подруга сказала, що спочатку навіть колегам роздавала консервацію, та мало хто погоджувався брати. Зараз вона просто все викидає разом з баночками.

Подруга й у мене запитала поради, що їй робити, адже більше обманювати матір вона не хоче, а що консервація донці не потрібна, та не розуміє. А я також не знаю, що їй робити. Я порадила ще раз поговорити з матір’ю. Та боюсь, це не може допомогти.

А чи були ви в подібній ситуації, і як змогли пояснити батькам свою позицію?

 

 

Оцініть статтю
Дюшес
Подруга розповіла мені за кавою, що мати кожного року передає їй понад 30 банок консервації, а та її викидає, та ще й купує баночки в магазині й матері назад віддає, начебто вони все з’їли