Подруга розповіла про те, як чоловік кумедно виправдовувався, коли був впійманий за зрадою

Якось Катерина повернулася з роботи раніше, ніж зазвичай, зайшла у квартиру і відразу відчула – щось не так! Вона увійшла у спальну, де побачила на ліжку свого чоловіка з незнайомою блондинкою.

Катерина зі злості закричала:

-Ненавиджу! Чому ти так вчинив зі мною ?! Я народила тобі дітей, ніколи не зраджувала і була завжди поруч! Я розлучаюся з тобою!

Чоловік здавався абсолютно спокійним:

-Стривай, дорога, мені потрібна всього хвилина. Я хочу все пояснити.

Жінці стало цікаво, що ж він придумає.

Добре. Я тебе слухаю. Але попереджаю, не нічого не змінить!

 Розумієш, кохана, я йшов з роботи і зустрів цю молоду дівчину. Вона не має де жити, й була в розпачі – брудна і змерзла. Вона зізналася, що не пам’ятає, коли їла востаннє. Я вирішив покликати її до нас додому. Я знайшов на кухні залишки сніданку та вирішив нагодувати нещасну. Вона дуже швидко все з’їла.

Вона давно не милася, тому я відправив її у ванну і викинув весь її старий одяг. Я подарував їй ті штани, які ти придбала, але так і не одягала, тому що вони на розмір менше, ніж треба. Ще я запропонував їй твою нижню білизну, яку купив тобі на день народження. Я ніколи не бачив тебе в ній. А пізніше я відшукав кофтинку, подаровану тобі моєю сестрою. Ти сама говорила, що вона тобі не подобається. І врешті-решт я дав бідоласі твої чоботи. Я пам’ятаю, ти купувала їх в дорогому магазині, але одного разу побачила точно такі ж на твоїй подрузі, тому перестала їх носити. Дівчина була мені дуже вдячна і коли вже стояла в дверях, щоб піти, вона поцікавилася:

Можливо, ви знайдете ще що-небудь, що не потрібно вашій дружині?

Звичайно, Катерину ще більше розсердила ця розповідь і вона обох вигнала з дому.

Оцініть статтю
Дюшес
Подруга розповіла про те, як чоловік кумедно виправдовувався, коли був впійманий за зрадою