Покупка пральної машини багатими і бідними людьми. В чому різниця?

https://poradnyk.com.ua/yak-shvydko-zrobyty

Якось у великому супермаркеті доводилося спостерігати, як люди різного соціального статусу купували пральні машини. Одна сім’я була заможною і багато чого могла собі дозволити. Для них такі витрати, як  покупка пральної – пустякова справа. Інша пара, відчувалося, ледь нашкребла грошей на пральну машину, яка була їм вкрай потрібна.

Після цього спостереження зробила висновок, що справді «Багатому ще додасться, а від бідного відніметься й те, що має».  

Малозабезпеченою була молода пара, яка, очевидно, нещодавно одружилася, і в якої була гостра потреба придбати пральну машину. Мабуть, молоді люди планували найближчим часом поповнення в сім’ї. Судячи з того, як вони довго приглядалися і вивчали весь асортимент наявних машин, грошей у них вистачало лиш на саму дешеву. А хотілося щось краще, щоб добре служило. Пара питала консультацію в продавця. Жінка, либонь, зрозуміла, що молоді люди ніяк не можуть наважитися на дорогу покупку, тому трохи навіть роздратувалася, порушуючи тим самим етикет обслуговування. З її погляду, це звична покупка і навіщо стільки все зважувати, прикидувати. Нема грошей – скажіть одразу і не морочте голови. А то прицінюються, наче та машинка має з ними розмовляти.

І що ви думаєте? Ці молоді люди з низькою купівельною спроможністю придбали одну з найдорожчих пральних машин. Як зрозуміла, майже половину суми вони взяли в кредит, оскільки їх вибір припав на пралку в двічі дорожчу, яку вони бажали купити на початку.

І навіщо вони це зробили? Кому захотіли догодити? Продавчиня також знизала плечима.     

Після цієї молодої пари зайшла до магазину, наче запливла, жінка як пава. Покрутила «хвостом» біля однієї пральної машини, потім – біля другої. Перед нею запопадливо бігала продавчиня, яка вже встигла підрахувати свій відсоток від щойно здійсненої покупки малозабезпеченими людьми. Вона розпливалася в люб’язній усмішці, пропонуючи послуги консультанта.

Манірна дама саме підійшла до пралки, яку придбали перед нею.

-Мені обіцяли прислати з Харкова таку ж, але за двічі нижчою ціною.

-Так, так. Ми зараз прикинемо і зробимо вам хорошу знижку, – замуркотала продавець- консультант і її пальчики забігали по кнопках калькулятора.

-Ми погоджуємося продати її майже за таку суму, яку ви назвали.

-А доставка? Як у вас з доставкою? Мені з Харкова обіцяли привезти до хати, – домагалася свого багата дама.

-Так, у нас є доставка. Оформляємо покупку?

Дама кивнула на знак згоди.

 

За годину пралка багатої пані вже накручувала перші обороти барабана, а молода пара в цей час лише тягнула свою покупку на візку додому.

Оцініть статтю
Дюшес
Покупка пральної машини багатими і бідними людьми. В чому різниця?