Поки онук пив чайок, бабуся дивилася на нього та роздумувала про те, яка видалася доля у хлопчика. Його батьки розійшлися ще коли він був зовсім малесенький. І з того часу син Марини Олександрівни не признавав своєї дитини

Марина Олександрівна тільки прийшла додому після нічної зміни. Вже було о пів на першу, жінка дуже стомилася, тому й вирішила поспати. Жили вони з чоловіком удвох, син вже виріс й пішов давно з батьківського дому.

Прокинулася Марина Олександрівна вже під вечір від телефонного дзвінка. Їй телефонував коханий онук Василько. Він тихенько прошепотів у слухавку бабусі : “Його немає вдома? Можна я прийду?“. А жіночка зі сльозами на очах у відповідь сказала, що немає і Василько може сміливо приходити до бабусі.

Тільки Марині Олександрівні нічим було пригощати свого онука, тому вона швидко зібралася та побігла до магазину купувати щось смачненьке для Василька. І ось прийшов хлопчик, він був переляканий, спочатку обійшов всі кімнати й перевірив чи немає нікого вдома. Потім вже щасливий побіг до ванної кімнати мити руки та сідати за стіл пити смачний бабусин чай з печивом.

Поки онук пив чайок, бабуся дивилася на нього та роздумувала про те, яка видалася доля у хлопчика. Його батьки розійшлися ще коли він був зовсім малесенький. І з того часу син Марини Олександрівни не признавав своєї дитини. Він сам не допомагав Васильку і забороняв бачитися своїй родичам з ним, в тому числі та матері. А Василь дуже любить свого тата і постійно цікавиться у бабусі про його життя.

Не пощастило хлопчику і з мамою також. Після розлучення вона зовсім забула про свого сина і почала вести розгульне життя. З весь період вона змінила вже чоловіків п’ять. А коли у неї з’являвся новий коханець, то на свого Василька вона не звертала уваги. Ось і зараз такий період. Вона пішла жити до свого чергового залицяльника і залишила восьмирічного сина жити одного без їжі та тепла. Тому і Василько дуже часто бігає до своїх бабусі й дідуся. Вони його дуже люблять, оберігають та доглядають попри всі слова власного сина.

Вони не розуміють як їхній рідний син міг вирости такою людиною. Адже виховували вони його добрим та люблячим. І коли він закінчував школу, та навіть університет, то таким і залишався. А за останні роки дуже змінився. Адже тільки найчерствіша та найбайдужіша людина відвернеться від власного сина та покине його напризволяще.

Оцініть статтю
Дюшес
Поки онук пив чайок, бабуся дивилася на нього та роздумувала про те, яка видалася доля у хлопчика. Його батьки розійшлися ще коли він був зовсім малесенький. І з того часу син Марини Олександрівни не признавав своєї дитини