Помічник у пранні №1: позбутися різних плям та неприємного запаху допоможе оцет

Оцет можна використовувати не лише на кухні для приготування різноманітних страв. Наприклад, після використання цієї рідини кахель, келихи та дзеркала починають блищати. А коли оцет зустрічається із содою, то у вапняного нальоту та жирного нагару не залишається й малого шансу на «життя». Але у цій статті мова йтиме про використання оцту у пранні.

Оцет чудово впорається з ліквідацією різноманітних плям. Наприклад, оцет чудово розправиться як і з краплею жиру, що залишилася на одязі, так і плямою від фруктів.

Джерело: domdo.ru

За допомогою оцту можна позбутися плям від поту. Разом із плямою «піде» і запах. Також оцет ліквідує пляму й запах від сечі. Різні ситуації можуть траплятися в домі, де живуть домашні улюбленці. Тому оцет у цьому випадку стане помічником №1.

Щоб відіпрати з одягу «неприємність», варто обробити пляму оцтом, потім промити холодною водою. Наступний крок – випрати у пральній машині.

Джерело: life-hack.com.ua

Якщо ви полюбляєте одяг із секонд-хенду, але вам не до вподоби специфічний запах, позбутися його допоможе оцет. Для цього необхідно випрати речі, а потім ополоснути їх у розчині з оцту.

Не лише плями від жиру «підуть» з одягу за допомоги оцту. Цій рідині також під силу впоратися з іржею. Для цього потрібно приготувати «кашу» з оцту та солі, яку варто втерти у пляму. Залишити на 10 хвилин, а потім випрати.

Крім того, оцет рекомендують використовувати під час експлуатації пральної машини. Оцет вбереже механізми від вапняного нальоту.

А як ви ще використовуєте оцет в побуті?

Оцініть статтю
Дюшес
Помічник у пранні №1: позбутися різних плям та неприємного запаху допоможе оцет