Помінявши дружину, перетворив щасливе життя у пекло…

У мене була чудова сім’я – це кохана дружина, з якою прожив більш як 27 років, і двоє наразі вже дорослих дітей – син і дочка. Моє подружнє життя було сповнене любов’ю і достатком. Дружина зуміла створити сімейний затишок і оточити мене власною турботою і ласкою. Я, як і належиться чоловіку, забезпечував на хорошому рівні достаток.

Діти згодом створили власні сім’ї. Ми з дружиною Лесею залишилися вдвох. На той час я зумів накопичити чи малу суму грошей, тому вирішили відкрити власний бізнес.

 І це нам також успішно вдалося. Наш бізнес добре розвивався і я скоро став щасливчиком – втрапив у число мільйонерів.

Почав відвідувати різні тренінги, бувати на світських вечірках, проводив зустрічі. Одним словом, став популярним. Життя завирувало іншим руслом. Не зчувся, як став улюбленцем публіки, особливо жінок. Спочатку не надавав цьому особливого значення.

Проте не міг не помітити дівчини з іменем Стела. Була особливо привабливою, зі спокусливими формами… Вся її увага була прикута до мене. Вона була готова жертвувати всім заради мене.

Я спочатку просто втішався її тілом. А потім зрозумів, що закохався. Мене шалено тягнуло до неї.

Однак Стела на цьому не зупинялася. Вона казала, що бажає народити від мене дитину. І це мене ще більше запалювало. При цьому була умова – я мав розлучитися зі своєю дружиною.

****

Можливо, я б і не розлучався зі своєю дружиною. Можливо, ця буря вляглася б у моєму серці. Я розумів, що не пройшов випробування, яке мені підсунула доля.

Але про мою зраду дізналася дружина. Вона мовчки взяла найнеобхідніші речі в чемодан і пішла. Без істерики, без скандалу і докорів, без поділу майна і бізнесу…

Зізнаюся, я  на той момент боявся її слів, але вона не зронила жодного. Я зрозумів, що вільний. Так почав жити зі Стелою.

І аж тоді осягнув, яку грубу помилку я допустив у своєму житті. Зовсім юна Стела, яка тепер була на правах дружини, не вміла нічогісінько, окрім пустого транжирення грошей. Моїх грошей. Вона була невихована, розбещена, неосвічена і дуже розпусна. Але очі мої відкрилися запізно.

****

Стела мала ось-ось народити дитину. Життя поряд з нею перетворилося на пекло. Я аж тепер по-справжньому оцінив свою колишню дружину. Пробував навіть поговорити з нею.

Вона мовчала. Не брала телефон. Я досі не знав, де вона і що з нею. На всяк випадок скинув на її рахунок гроші. Вони повернулися на мій рахунок. Я тисячу разів картав себе за власну нерозсудливість і зраду.

Розумів, що далі жити так не зможу. Що Стела хоч і красива зовні, але стала для мене потворною через власні негідні вчинки. Знав, що найближчим часом куплю їй десь у місті квартиру і відселю від себе подалі.

Так, у мене тепер було одне прагнення – розшукати і помиритися зі своєю дружиною Лесею, яку, як збагнув аж тепер, і досі кохаю.

Чи вдасться? Не знаю. Готовий пожертвувати багатьма речами, навіть бізнесом, лиш би знайти її. Повернути це щастя, яке мав упродовж всього спільного життя – любов, довіру, лагідність, спокій, гармонію.

Надіюся, що мені це вдасться.

 

Оцініть статтю
Дюшес
Помінявши дружину, перетворив щасливе життя у пекло…