Породіллю й малюка забрали до лikаpні. Черговий лікар оглянув обох й підтвердив здогадку всіх.

Ліза щойно вступила до училища навчатися на тренера. Її одразу взяли до футбольної команди, де дівчина грала на позиції головного нападника.  На першому курсі вона познайомилася зі своїм майбутнім хлопцем Дімою. Здавалося, все складається якнайкраще.

Перед молодою парою, яка ще була не готова узаконювати свої стосунки, постала проблема захищеного інтимного життя, тому Ліза вирішила звернутися до гінеколога. Після огляду у лікаря дівчина отримала рецепт із контрацептивними пігулками й була спокійною, що в майбутньому не виникне жодних проблем. Вони з Дімою напередодні перечитали повно статей в інтернеті про те, що контрацептиви – це найкращий захист від небажаної вагітності. Загалом пара не була проти дітей, але після того, як міцно стануть на ноги, одружаться й досягнуть чогось у житті.

Все було добре. Час минав, дівчина була зайнята підготовкою до футбольних змагань, аж раптом на одному із тренувань їй стало погано. Почала паморочитися голова й сильно тягнув низ живота. Ліза одразу звернулася до свого лікаря. Гінеколог порекомендував дівчині зробити тест на вагітність. Результат був позитивний. Коли дівчина зі своїм хлопцем прийшли  на черговий прийом, їм повідомили, що вона на 8 тижні вагітності.

Молода пара ні хвилини не обдумували дану ситуацію. Однозначно Ліза буде народжувати. Одразу після огляду Діма відправився до батьків Лізи просити руки їх дочки. Сімейний вечір минув чудово, але коли мама з дочкою стали прибирати зі столу, Лізі знову стало зле. У дівчини почалися перейми. Родина викликала швидку, але до її приїзду Ліза народила здорову доношену дівчинку.

Породіллю й малюка забрали до лікарні. Черговий лікар оглянув обох й підтвердив здогадку всіх: дівчинка дійсно народилася доношеною. Пологи пройшли вдало, тож наступного ранку їх виписали.

Наступні кілька днів Ліза намагалася усвідомити той факт, що стала мамою. Вдома всі були надзвичайно раді поповненню в родині, а молодий батько ні на мить не спускав з рук своєї донечки.

Оцініть статтю
Дюшес
Породіллю й малюка забрали до лikаpні. Черговий лікар оглянув обох й підтвердив здогадку всіх.