Поставив на місце сина багатих батьків, нехай не літає високо в небі.

Досить часто чую різні історії, які зводяться до того, що багатії зверхньо та без краплі поваги ставляться до тих, кому в житті пощастило менше і хто зовсім не багатий. І таких ситуацій багато, вони часто-густо зустрічаються. Існує такий напрям поведінки заможних людей, коли вона всіх у кого мало грошей – вважають обслуговуючим персоналом. Тобто проявляють всю свою неповагу до тих, хто нижчий чи то за рангом, чи за соціальним статусом.

https://point.autoua.net/

Цю історію я почув від молодого хлопця – автомеханіка, який працює у придорожній станції технічного обслуговування автомобілів на виїзді з нашого міста. Це майстерня його дядька, вони працюють удвох. Хлопець розповів, що за час своєї роботи він зустрічався із багатьма людьми. Доволі часто до них на обслуговування приїжджали статні чоловіки на дорогих автомобілях і жодного разу не подали знаку, щодо розміру своїх доходів у порівнянні із його скудними заробітками. Його вважали фахівцем у своїй справі.

https://point.autoua.net/

Та от зовсім недавно трапилася неприємна ситуація. Тільки вони із дядьком відчинили двері гаражної майстерні, а це було з самого ранку – до них під’їхало таке дороге авто, яке вони ще ніколи в житті не бачили, лише по телевізору. За кермом був молодий хлопчина.

-Чуєш ти, а ну швидко підійшов сюди. – вигукнув він до молодого майстра, навіть не привітавшись.

-Доброго дня. Я уважно слухаю Вас. В чому полягає Ваша проблема? – запитав майстер.

– А я звідки знаю. Я що на майстра схожий. Моя машина не хоче їхати. Давай швидко зроби їй щось. – без каплі поваги кричав багатій.

– Добре, тільки огляд автомобіля і тестування поломки займе певний час.

– Який огляд і тестування, ти, бідацтво?! Мені потрібно вже. Давай рухай своїми ногами.

-Шановний, для визначення проблеми потрібна діагностика. Ви можете залишити своє авто і повернутися за кілька годин. Все буде відомо і мабуть готово.

– Та як ти зі мною говориш?! Я сказав тобі рухати своїми ногами швидше і хоч щось зробити! Чи ти не почув?! – далі продовжував він, а тоді сів до таксі і поїхав.

https://m.day.kyiv.ua/

Молодий майстер відчував дуже сильну образу і не міг її перебороти. Ні, не цього разу. Це занадто. Він провів діагностику і виявив, що у карбюратор потрапило сміття. Хлопець акуратно його прочистив, проте коли повернувся власник автомобіля, він йому виписав чек на таку суму, скільки коштувала б його старенька машина. А той не задумуючись одразу ж і сплатив.

Майстер лиш про себе думки гадав, що хто після цього бідацтво і вважав, що вчинив цілком вірно.

Оцініть статтю
Дюшес
Поставив на місце сина багатих батьків, нехай не літає високо в небі.