Посварилися вони з Ярославом, і він виcтаBив її 3а дBері. Уявляєш, говорить дівчина. Bін сказав, що мого там немає нічого. Тому в чому прийшла, в тому і підеш

Мою дружину звуть Катя. Познайомилися на вечірці в друзів. Катя прийшла з подругою Віталіною. Моя майбутня дружина сподобалася мені відразу. Запросив її на танок, потім провів додому. Почали зустрічатися. Зрозумів, що Катя для мене найкраща. Через півроку одружилися. Жити не було де, тому винаймали квартиру. Батьки в нас із Катею не заможні. Допомогти нікому, вирішили працювати, щоб назбирати грошей на квартиру.

Інколи доводилося брати підробітки, щоб швидше назбирати коштів. Катя сердилася на мене. Говорила, що інші бережуть своїх дружин, самі працюють. А їй приходиться горбатитися на двох роботах. Навіть піти відпочити десь в кафе, сил не вистачає. Напружена робота тривала чотири роки. Нарешті вони купили квартиру. В них є своя житлоплоща!

Катя, як і раніше товаришувала з Віталіною. Дівчина зустрічалася з хлопцем, з яким познайомилася також на вечірці в друзів. З Ярославом вони одружилися ненабагато пізніше від нас. Віталіна в захваті розповідала, які в її чоловіка статки. Яка велика квартира. Є машина, дача. Ярослав купує їй прикраси, одяг в дорогих магазинах. Вже два рази їздили відпочивати в Туреччину.

Слухаючи такі розповіді, Катя ображалася на свого чоловіка, що їй потрібно нарівні з ним заробляти кошти для придбання квартири, потім меблів. Одного вечора до нас завітала Віталіна, просилася переночувати. Посварилися вони з Ярославом, і він виставив її за двері. Уявляєш, говорить дівчина, він сказав, що мого там немає нічого. Тому в чому прийшла, в тому і підеш. Відібрав у мене ключі від квартири й машини, і дійсно не дав узяти навіть одяг, продовжувала Віталіна. В чому стояла, в тому і виставив за двері.

Що в них відбулося, вона не розповідала. Ходила миритися, але Ярослав не пустив додому. Через деякий час вони розвелися. Слухаючи все, що розповідала Віталіна, Катя повернулася до мене, і подякувала, що в нас все порівну. І що наразі вона господиня у своїй квартирі. Знає, що якщо виникне сварка, її з дому чоловік не виставить. Так про всяк випадок говорить.

Колись заздрила Віталіні, але розуміє, що потрібно більше дбати про себе, щоб потім не потрапити в таке становище, як подруга. Незабаром у нас з’явиться машина, залишилося зовсім трохи заробити грошей, потім подумаємо про діток.

Оцініть статтю
Дюшес
Посварилися вони з Ярославом, і він виcтаBив її 3а дBері. Уявляєш, говорить дівчина. Bін сказав, що мого там немає нічого. Тому в чому прийшла, в тому і підеш