Повернувся з армії, а замість худенької дівчини на мене чекала якась жінка

Коли я йшов в армію, то хвилювався тільки через одне, що моя енергійна та красива дівчина найде собі когось іншого. Й для себе вирішив, якщо все складеться добре, то зроблю її пропозицію стати моєю дружиною, але щось таки пішло не так…

Нам двом по 23 роки. Познайомилися ми ще коли навчалися у школі. Вона переїхала до мене на 3 курсі університету і так і залишалась жити, коли я йшов в армію. У неї була хороша робота й друзі, тому я не хвилювався за її життя, проте, коли повернувся, то не очікував побачити таке…

Ще в армії ми часто зідзвонювалися через відео, тому я помітив, що у неї з’явилися щічки й щиро цьому зрадів, бо вона все життя була дуже худенькою, тому декілька кілограмів не зробило б її гіршою.

Але коли я повернувся, то на зустріч мені бігла не моя фігуриста Оксанка, а маленький бегемотик. Не те щоб вона була товстою, але у міру пухленькою для її маленького росту.

meme-arsenal.com

У той же день ми посварилися. Я не міг повірити, що моя худа красуня могла перетворитися у бегемотика. Для того, щоб зібратися з думками й поговорити з нею мені знадобилося два тижні пиятики та гулянь з друзями. Я припинив хотіти її бачити, тому про одруження думки зникли відразу.

Коли ми нарешті поговорили, то вона пояснила свій зовнішній стан тим, що постійно сиділа вдома й сумувала за мною, а щоб було не так сумно, то їла. Коли я у неї запитав, чому вона не гуляла зі своїми подругами, то вона пояснила, що побоялась за свою репутацію, що пустять якісь чутки і я у них повірю.

З одного боку я її розумів, але й брехати її не хотів, бо я любив ще ту худеньку дівчину, яка сховалась у тілі цього бегемота.

Вона пообіцяла мені, що незабаром схудне і все стане на свої місця, але що робити зараз, поки вона худне? Я не хочу її бачити, тому мови про поцілунки та обійми не може бути. Як її пояснити це?

 

 

Оцініть статтю
Дюшес
Повернувся з армії, а замість худенької дівчини на мене чекала якась жінка