Познайомився з майбутньою тещею, передумав одружуватися

Мій син  Макар зустрічається з дівчиною Аліною. Обоє закінчують 5 курс. Дівчина хороша, красива, працьовита, гарно готує, бачу, що сина мого любить. Алінка частенько натякала на весілля. Нещодавно на День закоханих Макар їй освідчився. Весілля запланували на серпень.Ми з чоловіком дуже за них раді.

Аліна запросила мого сина до себе на Батьківщину. Познайомитися з батьками та родичами. Отож поїхав Макар  знайомитися з батьками нареченої і відразу ж з порога її мама Алла Степанівна сказала: «Макарчику, ну ти і худющий. Як ти мою дочку з РАГСу виносити на руках будеш?”. Сина нашого ми виховали тактовним та ввічливим.

Сіли вони за щедрий стіл і тоді Алінка почала розповідати про деталі весілля.

Макарові батьки радять нам весілля не робити, розписатися у гарному вбранні , і поїхати у медовий місяць десь на курорт. Так зараз багато хто робить.

 

Макаре, а що ти не хочеш нормального весілля? А як же родичі, ти знаєш, у нас родина на 200 чоловік затягне. Дочка у нас одна. І весілля повинне бути як “положено”. Твої батьки не хочуть допомогти грошима? Якщо у вас немає, то ми можемо позичити, а Ви потім віддасте з відсотками. Тому швиденько шукай роботу після універу, щоб наша Алінка ні в чому собі не відмовляла, а потім діти підуть…,–лепетала без перестанку майбутня теща.

Джерело: womanadvice.ru

Весь вечір моєму синові довелося ухилятися від незручних запитань і некоректних зауважень  Алли Степанівни. Коли молоді вже йшли спати, то майбутня теща сказала, що Макар один з кращих Алінчиних кавалерів, бо ті тільки водили її дочку за носа і заміж не кликали. Макар ледве витримав тиждень з цією шаленою сімейкою.  Додому повернувся без настрою, сказав, що не хоче одружуватися з Аліною. Її родина йому не  сподобалася.

Наступного ранку   він зателефонував нареченій і попросив її прийти, тоді він сказав, що весілля не буде. Аліна плакала, обзивала його маминим синком, несерйозним, що він боїться відповідальності. Макар не думав, що коли вибираєш дружину, то в комплекті йде вся її рідня. Правду кажуть в народі: “Хочеш дізнатися, як буде виглядати твоя дружина у зрілому віці, подивися на її матір”. Такі метаморфохи Макара  налякали.

Зараз Макар  не заводить стосунки й  багато працює. Скоро його повинні підвищити. Я рада, що змогла виховати сина мудрою людиною.

Оцініть статтю
Дюшес
Познайомився з майбутньою тещею, передумав одружуватися