Працюю, щоб погасити кредuт чоловіка

Ранок видався дощовим. На маршрутку я вже не встигала, тому викликала таксі. Приїхала машина, а в ній водій жінка. Жінка-водій, мені мило посміхається.

Придивилася ближче- моя однокласниця Марина.

Ось це так зустріч. Який тісний світ! Ти як тут? Ти ж, здається, працюєш у школі завгоспом?- Ось у вихідні таксую.
– Добре, що вмієш водити машину, життя таке, що грошей не вистачає, – поспівчувала я.

-Сильної відсутності грошей не відчувалося донедавна, але доводиться чоловікові збирати гроші,  щоб погасити кредит, – зізналася однокласниця.

– Як це так?-здивувалася я.
– В прямому сенсі. 10 років я з ним живу, і таке у мене враження складається, що не він чоловік у родині, а Я. Живемо у будинку, всі клопоти на мені. Працювати не хоче. За 10 років нашого життя змінив 20 робіт, і скрізь йому не так. Хоче мати багато грошей, а працювати не хоче. Найкраще заняття- полежати на дивані перед телевізором.  Майже два метри зросту. Всі думають, що такий чоловік гори зверне, що робота в його руках просто горить. Мешкаємо  ми в приватному будинку, його мої батьки подарували нам на весілля. Двоє дітей- дошкільнят.

 

Джерело: depositphotos.com

Спочатку я його жаліла, що він сирота. Якщо вижену-то жити йому нема. Що сини, ще малі, без батька погано їм буде. Дарма, що приклад для наслідування жалюгідний. Уяви собі, лежить такий бугай, слава Богу, здоровий фізично, але допомогти не хоче. І тільки коли вже майже все перетягати, вийшов, нарешті, з дому, потягнувся, як котяра, зірвав з грядки огірочок, з’їв. А я, як кінь, працюю. Ні, це нормально?

Город скопати, дрова поскладати, курей та кроликів погодувати.

Останній його “коник”  мене просто вбив. Гроші в кредит у банку на свій геніальний бізнес-план не зміг взяти, бо безробітний (хотів розводити равликів і продавати  для ресторанів, а потім і за кордон). Так він позичив гроші у місцевого багача під шалені відсотки.

Равликовий бізнес прогорів, бо треба знати технологію їх вирощування, треба працювати, а не лежати на дивані. А гроші повертати нема звідки. Приходили вже якісь громили, що викинуть нас з нашого будинку, якщо ми не повернемо борг!

От я і вирішила, тільки погашу кредит чоловіка, вижену його під три чорти. Ну хіба це чоловік? Це баласт якийсь! Якби ти знала, як я втомилася.

– А якщо будинок продати і швидше повернути гроші? – поцікавилася  я.

– Тільки через мій труп! – твердо відповіла Марина. – Це подарунок батьків. Батько сам, своїми руками його побудував. Будинок у нас хороший, добротний ремонт, батько мій все на совість робив, сини люблять на землі жити, та й я люблю з городом возитися. Ти, уявляєш, я в цьому році навесні однієї тільки розсади на 20 тисяч продала. У мене ж теплиця стоїть, так я в ній розсаду вирощую. Мої і помідори, і перець, і баклажани розкупили. А скільки я квітів продала! Ще вирощую лохину і маленькі туї у горщиках на продаж. В Інтернеті оголошення напишу- до вечора вже все розкупили.  Моя матір на ринку овочі мої продає, – теж додаткові гроші.

Батька вже 3 роки на світі нема. Мама тільки моя мені допомагає. Часто каже: ” Краще б я тобі тоді розуму дала, ніж будинок, може ти іншого б чоловіка вибрала. І жила з ним. Він був би тобі опорою, а не цей трутень. Прости Господи!

А що, вона має рацію, тільки тепер нічого не зміниш. Від чоловіка ніякого толку по господарству, мені сини уже більше допомагають, ніж він.

Як тільки погашу кредит, то піду на курси кондитерів. Ти ж знаєш, це моя мрія з дитинства. Буду торти та десерти пекти на замовлення. Хобі буде приносити прибуток.

Поки розмовляли, не помітила, як приїхала. Я заплатила гроші, побажала успіху Марині.

Я йшла до офісу і думала. Яка ж Марина оптимістка, що в такій скрутній ситуації не опускає руки. Бажаю їй успіху, вона цього заслуговує. Ну і порядного чоловіка поруч, щоб вони дивилися в одному напрямку, бо не можна так безглуздо витрачати єдине життя на такого трутня!

Оцініть статтю
Дюшес
Працюю, щоб погасити кредuт чоловіка