Правду говорять, що гроші псyють людей. Коли я прийшла до них, зять був удома. Він стояв із гордовитим обличчям, і щось кpuчав на свою дружину.

Моя дочка вийшла заміж за гарного хлопця Володимира. Коли я побачила, як вони завжди разом, і по дому, і на роботу, допомагають один одному, то вирішила, що не буду втручатися в їхню сім’ю. Тому ходила до них не часто, щоб ненароком якимсь словом не образити зятя. Діток поки що не планували, говорили, хочуть пожити для себе.

Але вже через два роки народився хлопчик Артем. Я, пам’ятаючи, що не буду втручатися, як і раніше, ходила, тільки коли покличуть. Адже вони завжди разом, і допомагають один одному. Але прийшовши до них без запрошення, я була вражена картиною, яка відкрилась моїм очам.

Десь півроку до цього Володимира підвищили на роботі, і заробітна плата підвищилась майже вдвоє. Вони купили машину, зробили ремонт у квартирі, і жили ні в чому собі не відмовляючи. Правду говорять, що гроші псують людей. Коли я прийшла до них, зять був удома. Він стояв із гордовитим обличчям, і щось кричав на свою дружину. Вона, вся в сльозах стояла, і говорила тихенько, неначе в чомусь винна. Побачивши мене, Володимир замовк, потім вибіг із квартири, і поїхав машиною.

Дочка розповіла, що після підвищення, коли в нього появились немалі гроші, Володимир змінився, почав кричати на неї без причини, приходив додому пізно, а про те, щоб допомагати з Артемчиком, то навіть не підходить до нього.

На другий день я прийшла до них, коли Володимир був удома, хотіла переговорити з ним по доброму, але не вийшло. Була велика сварка, не змогла я дивитися, як він знущається з моєї дитини. Пригрозила, якщо не поміняє відношення до дружини, то квартиру заберу, адже це ми подарували її на весілля.

Обіцяла не втручатися, але бувають обставини, що поставити на місце потрібно. Як буде далі, не знаю, але наразі допомогло. А чи надовго?

Оцініть статтю
Дюшес
Правду говорять, що гроші псyють людей. Коли я прийшла до них, зять був удома. Він стояв із гордовитим обличчям, і щось кpuчав на свою дружину.