Професійний сантехнік розкрив мені секрет, як чистити “забиті” труби!

На жаль, я краще багатьох господинь знаю, що таке «забита» ванна, раковина, чи труби, бо навчалась у двох різних містах й побувала у великій кількості квартир. Важливий урок, який я для себе винесла: чим більше квартир у будинку, тим частіше будуть такі проблеми й вам ще пощастить, якщо це обмежиться лише вашою квартирою, а не забитою виявиться одна з головних труб у будинку.

В одній з таких орендованих квартир часто тхнуло з унітаза, я щиро не могла зрозуміти, чому це відбувається й робила все можливе, щоб усунути це, але причину ми дізналися лише після аварії. Виявилось, мої сусіди, на кілька поверхів вище, вирішили, що унітаз це смітник і змивали туди абсолютно все й щоразу це викликало неприємний запах у кожному туалеті.

Зараз я маю великий досвід по очищенню труб, ванн та раковин, як хімічними засобами, так і народними, але одного разу навіть мій «досвід» не міг впоратися з проблемою, що виникнула і я звернулась за допомогою до сантехніка.

На щастя, це був мій перший виклик і він був вдалим, бо сантехнік виявився хорошим спеціалістом й дав мені кілька порад, як позбутися цієї проблеми на довгий час.

klevo.net

Отже, зараз і я з вами поділюсь цими секретами. Перш за все вам потрібно 40 грамів харчової соди засипати у трубу (раковинна, ванна), а потім залити це все оцтом (близько пів літра). Після цього наступні кілька хвилин ви маєте чути якісь звуки, що дають реакцію ці два компоненти.

Після цього залийте туди ж само близько двох літрів кип’ятку.

Таку чистку труб потрібно проводити раз на кілька місяців й у вас не виникне більше жодних проблем!

Оцініть статтю
Дюшес
Професійний сантехнік розкрив мені секрет, як чистити “забиті” труби!