«Проміняв дружину з дітьми на коханку й тепер хочеш, щоб ми жили на вулиці?»

На той момент Олег вже кілька років працював у цій компанії й став одним з найбільших конкурентів. Його боялися та поважали, але те, що він зробив тієї ночі на корпоративні ніхто не зможе забути.

На корпоративі Олегу стало душно й він зі своїм другом відправився на вулицю. Там до них і підійшов хлопчик в поношеному одягу та з брудним волоссям. Було видно, що він справді потребує допомоги, тому поки колега намагався випровадити «попрошайку» якомога далі, Олег швидко зорієнтувався й запросив малечу у ресторан.

Там він замовив йому кілька страв, щоб хлопчик наївся, але він з’їв лише половину й попросив іншу половину забрати з собою.

– Ні, ти їж, а я куплю тобі, що ще потрібно – відповів Олег посміхнувшись – Може, ти мені розповіси, що у тебе сталось?

– Ну, я Максим, мені 9 років, у мене є мама та менша сестричка Оленка. Вона хвора, тому мама майже всі гроші витрачає її на лікування, а на їжу залишається дуже мало, або й взагалі не залишається.

– Ну, що ж, Максим, йдемо винагороджувати тебе за твою чесність! Промовив Олег й повів хлопчика у супермаркет. Для себе він вирішив, що не може залишити маленького хлопчика у біді, тому й купив два великих пакети продуктів та відправився до нього додому.

Район, по якому вони йшли, по чутках, що ходили містом, точно не був щасливим та хорошим. Вони підійшли до старого гуртожитку й двері їм відчинила усміхнена й красива, але дуже втомлена жінка.

Він щось натворив? Пробачт…. – почала швидко тараторити жінка, коли помітила поруч з Максимом чоловіка.

– Ні, зовсім нічого – швидко перебив її Олег – Я прийшов сюди, щоб допомогти вам.

Жінка здивована таким висловленням, вирішила провести чоловіка у їхню кімнату. На ліжечку лежала маленька дівчинка й кашляла та просила у мами води. На вигляд її було років 4.

Коли Олег почав розпитувати, що сталось у житті цієї красивої жінки, То Валя розповіла йому про своє нелегке життя.

youtube.com

– З чоловіком своїм я була знайома ще зі шкільної парти й так сталось, що неочікувано у нас мав з’явитися Максим. Я тоді тільки закінчила школу й він наполіг, щоб я нікуди не вступала, а займалась вихованням дитини, а він нас забезпечить. Так і було. Я не працювала, займалась дітьми та домашнім господарством, але потім у нього з’явилась нова жінка…

Він сказав мені, щоб я «виміталась» з дітьми з його будинку. Я намагалась його вмовити, щоб схаменувся, хоча б над дітьми, але нічого не діяло. Тоді я влаштувалась у цьому районі двірником й мені видали кімнату у гуртожитку. Раніше у нас коштів, хоча б, на їжу вистачило, а зараз, коли захворіла менша донечка, то тільки на ліки й вистачає, тому й пішов Максим просити по людях.

Вони двоє ще довго обговорювали все, що була змушена пережити жінка, а після почала говорити чоловіку про те, що обов’язково поверне все до копійки, що він витратив їм на продукти. Олегу якось вдалось переконати її, що він це зробив за власним бажанням і нічого повертати не потрібно.

Наступного дня Олег повернувся не один, а з хорошим знайомим лікарем, що оглянув дівчинку й допоміг її вилічитися. Час йшов, а чоловік не припиняв приходити до них у гості, а згодом зрозумів, що закохався у Валю.

Валя також була закохана у чоловіка, тому пропозицію прийняла з шаленим щастям. Зараз вони живуть всі разом та щасливо. Діти прийняли Олега, як рідного батька, а він їх – як рідних дітей.

Як вам така добра історія?

 

 

Оцініть статтю
Дюшес
«Проміняв дружину з дітьми на коханку й тепер хочеш, щоб ми жили на вулиці?»