Прості поради як без допомоги пігулок перемогти застуду

Тепла погода давно залишила наші краї і зима змушує нас одягатися тепліше. З приходом холодів більшість людей почала кашляти та шмигати носом. А одного ранку ми самі починаємо помічати, що захворіємо: дере в горлі, починається нежить, болить голова, кашель.

Сезон застуд вже у самому розпалі. За попередніми підрахунками лікарів, завершиться вона навесні. А поки потрібно триматися і не піддаватися застудним станам. А щоб від профілактики застуди та гострих респіраторних вірусних інфекцій гаманець не схуд остаточно, пропонуємо ознайомитися з кількома народними методами стимулювання імунітету. Тим паче натуральні препарати не зашкодять організму, на відміну від деяких аптечних препаратів, де іноді може бути довгий список побічної дії.

Лікування в домашніх умовах

Природі нагородила людину імунітетом – природним щитом, який захищає організм від різних негативних факторів. Імунітет працює наступним чином: якщо в тіло потрапляють чужі «гості», він починає підвищувати температуру, щоб знищити їх. Підвищення температури під час хвороби до 38 градусів – нормальний показник. Тому збивати 37,5 – неправильно. Потрібно дати імунітету шанс самостійно впоратися з болячкою і почекати. Проте якщо температура невпинно «повзе» вгору і не хоче зупинятися, то після 38 градусів не варто сидіти, склавши руки.

Та сама ситуація із кашлем, який є захисною функцією. Коли ми кашляємо, то очищаємо дихальні шляхи від мокроти. Таким чином тіло позбувається від шкідливих мікробів. Тож кашель потрібно починати лікувати тоді, коли з початку хвороби минуло кілька днів.

Перше правило, яке потрібно виконувати під час хвороби – пити багато рідини. Це допоможе розширити судини, поліпшить кровообіг та виведе мокроту.

Буде добре, якщо з рідиною в організм будуть потрапляти лікувальні речовини. Тому гарна ідея пити корисні чаї. Наприклад, з імбиром, медом та лимоном. Якщо у вас є малина, то її також потрібно додавати до чаю. У ягоді є саліцилова кислота, яка ліквідує запалення і не даю патогенним організмам проникнути в тіло.

mayonesguitars.ru

У малині висока концентрація антиоксидантів, які зупиняють процес старіння і перешкоджають пошкодження клітин організму. З цієї причини малину називають ягодою здоров’я і довголіття. Найважливішим природним антиоксидантом є вітамін С, який необхідний для нормального функціонування сполучної і кісткової тканини. Завдяки високому вмісту в ягоді саліцилової кислоти малина володіє багатьма лікувальними властивостями. Але саме антиоксидантна дія є одним з її основних чеснот. Це сприяє відновленню балансу природної антиоксидантної системи і виведенню з організму зайвих вільних радикалів.

Пропонуємо домашній рецепт ефективного лікування застуди.

Візьміть:

  • 250 мл молока;
  • 1 чайну ложку вершкового масла;
  • 1 чану ложку меду;
  • 1 курячий жовток;
  • чверть чайної ложки соди.

Прокип’ятіть масло, дайте чому стати теплим. Додайте до нього масло і мед, добре перемішайте. Потім додайте інші інгредієнти і також добре перемішайте.

Потрібно пити по 50 мл рідини щодня перед сном. Ефект помітний вже наступного дня. Точно краще, ніж аптечні порошки та пігулки.

 

Оцініть статтю
Дюшес
Прості поради як без допомоги пігулок перемогти застуду